Technológie

Top-Down RPG Ascend je neuveriteľne prvou osobou

BumV hre Cyberpunk boli Vistas navrhnuté tak, aby vyzerali zhora, ale keď pristanete na zemi, v hre sú úžasné detaily. YouTuber Griff Griffin otvoril kameru a túlal sa po centre mesta, archeológii. Našiel neuveriteľnú spoľahlivosť RPG zhora nadol a inšpiroval ma k vytvoreniu hry prvej osoby na svete.

Povedal vo svojej recenzii Ed Svet Ascendant je už známy ako „sviatok očí robota“, ale neónový obr zaplavil svet úžasnými detailnými zábermi. V NPC sa stačí pozerať hore a dole. Obsahuje text, ktorý je možné čítať vo všetkých časopisoch, obrazovkách a škatuliach. Ich nálepky si môžete prečítať v stánkoch predajcov. Niet divu, že moja snímková frekvencia z času na čas klesla: bol dostatočne blízko, aby zistil, že články pod titulkami časopisov sú naplnené vavrínovým ipsom.

Griffith prechádza zaplnenými ulicami The Ascent a pri každom novom pohľade na nástroje v hre si želám, aby som to dokázal legálne. Vo fotografickom režime by som bol šťastný, keby ma zväčšil a umožnil mojim očiam zachytiť obrovskú neónovú pochúťku.

Hrať túto hru však nie je možné. Použil schému Univerzálny Unreal Engine 4 Unlocker Získajte prístup k týmto šťastným podrobnostiam. Obsahuje množstvo nástrojov, ktoré vám pomôžu preskúmať hry Unreal 4 vo bezplatnej hre, zastaviť čas, odstrániť HUD a obnoviť konzolu motora. Beží v spojení s hrou a platí knižnicu DLL, aby umožnila zábavný prístup na úrovni vývojárov. Nejde teda o jednoduchý proces, ale výsledky dajú nový dôvod na načítanie hry.

READ  Mario Party Superstars Prehľad ukazuje klasické dosky a minihry Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close