TOR @ MTL: recenzia hry | NHL.com

Montreal – Kanaďania začali tri zápasy za štyri noci výhrou 4: 2 nad Maple Leaves v Bell Center.

Pravé krídlo Joel Army Huby sa v stredu vrátili do akcie po tom, čo otras mozgu vynechali sedem zápasov.

Ubytovať 27-ročného Fína, ktorý bol odsunutý na vedľajšiu koľaj od 21. januára, Paul Byrne Zdravý škrabanec.

Obchod: Pletenie pre dámsku módu

Z jeho strany Corey Berry So štvrtým riadkom tlačeným do služby Arthuri Legonen A Jack Evans.

Tweet od AnCanadiensMTL :. # GoHabsGo pic.twitter.com/FfbVi0CPIr

Kanaďania spočiatku vyskočili na javorové listy a v prvom zábere hry rozsvietili lampu za Golderom Frederickom Andersonom.

Tesne po 1:16 v prvej tretine Josh Anderson Anderson zahodil päť jamiek, aby dostal Montreal do vedenia 1: 0 a svoju hru rozšíril na štyri hry.

Kanaďania MDL: Tweet: 5 gólov v jeho posledných 4 hrách. Josh Anderson horí. 5 gólov v 4 hrách. Josh Anderson = Go # GoHabsGo pic.twitter.com/Kt7TFARGOM

Tweet od AnCanadiensMTL: Milujeme Josha rovnako, ako chce skórovať proti listom. Chceme, aby získal skóre proti listom.

Dvadsaťšesťročný pravý hráč bol deviatym brankárom v sezóne, pridal sa k nemu Tyler Tofoli Viesť tím v tejto oblasti.

Jonathan Druin Zhromaždil poprednú 10. asistenciu svojho tímu v tejto hre.

Po 20 minútach sa veci zastavili. Montreal porazil Toronto 9: 6.

Obranca javorového listu Travis Dermot nemá v druhej tretine ciele hlásiť väčšinu, kým nevyhrá Niesť cenu Obom tímom zostáva do prestávky 4:42, keď hrajú 4: 4.

Dermot spadol zápästím z kruhu, ktorý vyrovnal na 1: 1, bez ceny.

ிலிருந்து Tweet od Maple Leafs: Kompletné # sily s listami pic.twitter.com/U4qliJIP6b

To pripravilo pôdu pre tretie súťažné obdobie. Získal 22 – 12 výhod v scénach so 40 minútami v montrealských knihách.

READ  „Prehra s Rafaelom Nadalom vo finále mi dala...“ hovorí eso ATP

Maple Leaves vystrelili do finálneho rámika a dvakrát zasiahli za 42 sekúnd.

Po tom, čo obranca Justin Hollin našiel na zadnej strane siete s bodom 1:50, pravák Iľja Mikiev zakryl uvoľnenú stranu pred cenou a dal Torontu vedenie 3: 1.

Tweet od Maple Leafs: Prichádza boom! # LeafsForever pic.twitter.com/a26O26JCwM

Tomáš Tatar Znížte výhodu Toronta na cieľ 3:20, ktorý zostáva v riadnom čase, a zatlačte uvoľnenú stranu záhybov do siete.

Štvrtý Tatarov gól v sezóne prelomil 10-gólové gólové suchoty slovenského strelca, ktorý neskóroval od druhého zápasu roka 16. januára v Edmontone.

Tweet od AnCanadiensMTL: karta Tatar r duit l ‚! L che Boss. Tatar z toho robí gólovú hru! #GoHabsGo pic.twitter.com/jyGmCTvpVq

Ochrankári Ben Searot A Alexander Romanov Zhromaždená pomoc.

Zach Hyman, bohužiaľ, pridal prázdnu sieť pre Toronto.

Pri neúspešnom pokuse Kanaďania porazili javorové listy 35: 24.

Hubs bude späť v akcii vo štvrtok večer ako hosť pre Edmonton Oilers v Bell Centre.