Zábava

Toto je minulosť: Kristína sa rozhodla radikálne zmeniť imidž a nie je jediná!

Nový strih, nová farba, nová Kristína. Prečo sa obľúbená herečka rozhodla pre zmenu?

Úspešná herečka, moderátorka a podnikateľka Kristína Tormová pravdepodobne potrebovala vo svojom živote nejakú zmenu a aplikovala si ju na vlasy. Často sa stáva, že keď človek cíti potrebu transformácie, začne so svojimi vlasmi. Jej dôvod bol však jasný.

„Môžem začať odznova …“

Kristína využila uzamknutie a zmenila imidž. Už dlhšiu dobu mala kratšie blond vlasy, čo jej však robilo problém počas uzavretých kaderníckych salónov, pretože musela neustále bojovať s opätovným rastom.

S blond vlasmi je to o niečo komplikovanejšie ako s tmavými vlasmi, pretože po zafarbení koreňov môžete vyzerať ako kura. Kristína urobila dve zmeny naraz – kratší bob strih, ktorý je momentálne veľmi trendy a tmavohnedé sfarbenie, viď:

Svoju premenu zdokumentovala a opísala dôvod, prečo sa tak rozhodla.

Karanténne úpravy. Aby som nemusela ísť na farbenie, aby mi zabité mŕtve vlasy dorástli a mohla som začať odznova. Posledný deň pred uzamknutím sa mi podarilo urobiť si vlasy naozaj + – moje. Veľká časť mojich úplne mŕtvych vlasov šla nielen zo života, ale aj z mojej hlavy a môžem začať odznova. “

Pozitívna zmena

Ak máte dlhodobo blond farbu a nepoužívate špeciálne úpravy, často sa stáva, že vaše vlasy zostanú suché a slabé. Tak to bolo aj v prípade Kristíny, kde ste na videu alebo fotografiách mohli vidieť, že jej vlasy dosť zničili. Hnedou farbou a kratším strihom im dala nový život.

Kristína Tormová

Fotogaléria

Kristína Tormová

Zdroj: Instagram: kristina.tormova

V prípade tmavých farieb ide takmer vždy o pozitívnu zmenu, pretože vlasom dodajú lesk, ktorý bohužiaľ vo väčšine prípadov s blond farbou nedosiahnete. Je vidieť, že Kristína sa v novom vzhľade cíti dobre a je rada, že sa rozhodla pre zmenu.

READ  Recenzia filmu: Inšpiratívny Diergerger „Mraky“ prichádza na Disney + 16. októbra

Nie je jediná, ktorá zmenila imidž

Viac dám zo šoubiznisu sa rozhodlo zmeniť účes. Medzi ne patrí napríklad aj herečka Zuzana Kanóczktorá však urobila opačný proces ako Kristína.

Postupne sa zmenila z dlhších tmavých vlasov na krátke bledohnedé až blond. Vlasy jej teraz narástli a je tmavá, ako keď bola tmavohnedá.

Zuzana Kanócz

Fotogaléria

Zuzana Kanócz

Zdroj: Instagram: zuzanakanocz

Speváčka a herečka sa vzdala aj tmavých vlasov Nela Pocisková, z ktorých je dnes blondína. Nová farba vlasov dodala vlasom dvojnásobnej mamičke a vďaka tomuto vzhľadu sú jednoznačne trendovejšie.

Nela Pocisková

Fotogaléria

Nela Pocisková

Zdroj: Instagram: pociskova.nela

Jasmina Alagič je doma v premenách vlasov. Kaderník Janko Molnár je jej blízkym priateľom, a preto salón navštevuje pomerne často.

Momentálne vydrží dlhšie na balayáž a kratšie strihy. V lete stavila na osvieženie vlasov. Prešla z tmavohnedej na takmer blond. Vyzerá však dobre v oboch farbách.

Jasmina Alagič

Fotogaléria

Jasmina Alagič

Zdroj: Norbert Marci / Instagram: jasmina_alagic

Barbora Švidraňová mení dĺžku vlasov, ale postupne ich skracuje. Momentálne má trendy strih bobov, ale predtým jej dorástli nádherné dlhé vlasy.

Už roky sa drží červenej farby v rôznych odtieňoch. Od tmavej po svetlejšiu a výraznejšiu, ale momentálne mám niečo medzi červenou a hnedou.

Barbora Švidraňová

Fotogaléria

Barbora Švidraňová

Zdroj: Instagram: _basie_

Tiež chrípka Moma bývala tmavej farby. Potom si prešla obdobím, keď bola červená a nakoniec skončila u blondínky, ktorú má už dosť dlho a pravdepodobne sa nechystá robiť žiadne zmeny. A čo ty? Kedy ste si naposledy zmenili vlasy?

Martina Horňáková - Moma

READ  Víkend: Vytiahnite ďalekohľad

Fotogaléria

Martina Horňáková – Moma

Zdroj: Instagram: martinahornakova

Dominika Navara Cibulková, Ivana Gáborík, Jasmina Alagič Vrbovská

Diva.sk

Tieto účesy sú minulosťou: Známe krásky sa rozhodli radikálne zmeniť svoj imidž

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close