Technológie

Toto sú prvé unboxingové videá nových počítačov Mac s čipom M1!

Počítače Mac s procesorom M1

Apple si „kráča“ po svojom. V nasledujúcich rokoch sa bude chcieť osamostatniť od spoločnosti Intel a pomôžu jej nové Procesory M1 postavené na ARM architektúra. Aj keď to znie ako odvážny krok, počiatočné výsledky naznačujú úspech. Tieto čipy už dosiahli prvé testy bechmark, kde preukázali extrémne schopnosti. Zároveň to vôbec nepreháňame.

Pre predstavu, v Geekbench 5 predčil čip M1 a špičkový MacBook Pro 16 ″ s procesorom Intel Core i9. Hovoríme o základnom čipe, ktorý nájdeme aj v MacBooku Air 2020. Predstavte si, že prichádzajú silnejšie verzie …

Aj keď sme očakávali vysoký výkon, určite to nebolo v takom „šialenom“ rozsahu. Včera sme priniesli viac noviniek týkajúcich sa GPU. Apple Sillicon tiež prekonáva výkonné 75W grafické karty Pred niekoľkými rokmi. V porovnaní s Intelom je na tom grafika až 5x rýchlejšie.

Plány na zavedenie vlastných procesorov ARM boli oznámené v priebehu júna, na WWDC 2020. Na konci roka sme sa dočkali nových technológií v počítačoch MacBook Air, MacBook Pro a Mac mini.

Ceny sa nezmenili a ani neklesli. Z nášho pohľadu Apple vytvoril nevyhnutný produkt, na ktoré sa už v redakcii veľmi tešíme.

Pod týmto textom si môžete vychutnať prvý rozbaľovanie a praktické videá od svetoznámych youtuberov. Dizajn sa skutočne nezmenil, ale hardvér sa líši od základov. Teraz si môžete objednať nové počítače Mac založené na M1 u autorizovaného predajcu m: zone. Kto z nich k nim pôjde? Dajte nám vedieť v komentároch.

READ  Brazílsky Youtuber už otvoril konzolu Xbox Series X. Toto je vnútorný pohľad

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close