Zábava

Tri deti s tromi mužmi: Takto Menzelová tajila svoje posledné tehotenstvo!

Keď českí novinári začali zisťovať, čo je na tajnom synovi Menzelovej pravdivé, sama zverejnila jeho fotografie na sieti Instagram. Jej slová navyše naznačovali, že jej otcom nebol jej zosnulý manžel, slávny režisér Jiří Menzel.


Vdova po slávnom Menzelovi: Ďalšie dieťa … Toto je jej tajný syn!


To by znamenalo, že každé dieťa má iného muža – s režisérom Jaroslavom Brabcom, s Jiřím Menzelom a egyptským vedcom Miroslavom Bártom. „Nemyslím si, že som jediný, kto má troch otcov a tri deti,“ Oľga to povedala denníku Aha!

Zdroj: Instagram OM

Podľa fotografií sa dokonca všetci stretli. Blondínka priznala, že to chce diplomaciu, ale podarilo sa. „Je to preto, že všetci muži sú výnimoční, a to si nesmierne vážim,“ povedala, že viac ľudí by určite chcelo takú veľkú šťastnú rodinu.

Ako prezradila, Jiří Menzel sa na tretie dieťa nesmierne tešil, aj keď nebolo jeho. “Jirka ma ako prvý pohladil po bruchu a jasne dal najavo, že to bude chlapec. Nemohol sa ho dočkať,” tvrdí vdova. „Keď boli s Albertom, obaja žiarili,“ dodala.

Tri deti s tromi

Zdroj: Instagram OM

Oľga sa rozhodla tehotenstvo tajiť. V posledných rokoch sa starala o chorého manžela a všetkým chcela dopriať pokoj a súkromie. Obliekla sa teda tak, že na nej nebolo nič vidieť a dva týždne po pôrode dokonca zverejnila cielenú fotografiu v plavkách. Ako informovali noviny, Albert sa narodil v auguste 2019 na Malorke.

Olga Menzelová tri mesiace pred pôrodom
Tri deti s tromi

Zdroj: Instagram OM

READ  Vojna v slovenskom šoubiznise: Známy Slováci sa dostali do tvrdého boja ... Z dôvodu reklamy na internetový obchod!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close