Svet

Trump News – Najnovšie: Bývalý prezident hostí golfovú sériu LIV podporovanú Saudskou Arábiou a hrozí, že bude žalovať CNN za ohováranie

Rodiny z 11. septembra kritizujú Trumpa za usporiadanie saudského golfového turnaja

Donald Trump sa pripravuje na privítanie veľmi kontroverznej golfovej série LIV vo svojom rezorte v Bedminsteri v štáte New Jersey, kde sa dnes spolu so synom Ericom chystajú zapojiť do profi kola.

Fakt, že liga je krytá saudskými peniazmi, rozhneval rodiny obetí 11. septembra.

Trump medzitým pohrozil CNN žalobou za to, že ho označila za klamára a jeho nepodložené tvrdenia o voľbách v roku 2020 označil za „veľkú lož“.

V rozšírenom liste zverejnenom minulú noc tvrdí, že ho sieť očiernila vo svojom spravodajstve o voľbách v roku 2016 a 2020, vyšetrovaní jeho väzieb na Rusko a útoku na Kapitol USA zo 6. januára.

Trump tiež kritizoval správy, že americké ministerstvo spravodlivosti vyšetruje kroky Joea Bidena s generálnym prokurátorom, keď sa snažil podkopať svoje volebné víťazstvo. Merrick Garland Potvrdzuje, že rezort sa neobáva žiadneho politického odporu v dôsledku trestných oznámení proti nemu.

1659027041

V zriedkavých poznámkach Obama pochválil Bidena za pokrok v oblasti klímy, cien liekov a ekonomiky

Bývalý prezident Barack Obama Vydal vzácne vyhlásenie, v ktorom chválil prezidenta Joe Biden A to demokratov Tento týždeň strana prijme historickú legislatívu na boj o balík víťazstiev Zmena podnebiaZnížiť infláciu a riešiť iné problémy.

Obama na Twitteri potvrdil pokrok svojho bývalého vicekancelára tento týždeň, deň po tom, čo líder senátnej väčšiny Chuck Schumer oznámil, že uzavrel dohodu s umierneným demokratickým senátorom. Joe ManchinOživiť časti programu pána Bidena Build Back Better.

1659025830

Do výboru 6. januára sa postavili ďalší Trumpoví úradníci…

6. január Každému, kto si myslel, že práca výboru bude po letných vypočutiach pomalá, môže prísť na myseľ iná vec. S dnešným svedectvom bývalého úradujúceho predsedu Micka Mulvaneyho výbor teraz rokuje o rozhovoroch s niektorými vysokými členmi Trumpovej administratívy:

1659024630

TPUSA prípad stále vyšetruje kvôli antineonacistom

The View sa osobne ospravedlnil po tom, čo Turning Point začiatkom tohto týždňa pohrozil listom o zastavení a upustení za to, že nepravdivo uviedol, že je spojený so skupinou neonacistov, ktorí zorganizovali malé zhromaždenie mimo zjazdu konzervatívnej skupiny na Floride. udalosť.

Ale zakladateľ Charlie Kirk povedal, že „stále baví“ potenciálny súdny spor proti ABC a The View, povedal zakladateľ Charlie Kirk pre Fox News.

Pán Kirk povedal, že vízia „nasledovala našich 5 000 študentov na našom podujatí pre deti stredných a vysokých škôl“. „Pozrite, neustále ma napádajú, ľudia hovoria nepravdivé veci, som verejne známa osoba. Ale keď idete po 16- a 17-ročných, ktorí cestujú z celej krajiny, pretože niekto v ABC hovorí, že by mohli byť spojený s neonacistami, celý ich život je žiť s tieňom.

Gustaf Glander A Johanna Chisholmová chcieť viac.

1659023430

CNN stanovila lehotu, dokedy sa má Trumpov hovorca ospravedlniť

Žaloba Donalda Trumpa proti CNN s odvolaním sa na roky negatívneho spravodajstva, podobne ako mnohé iné právne kroky, ktoré začal v priebehu rokov, nebola braná zvlášť vážne. Napriek tomu jeho poradcovia posielajú správy, ktoré znamenajú, že ich šéf je biznis:

1659022045

Trump žiada súd o rozhodnutie o „absolútnej imunite“.

Josh Gerstein z Politico uvádza, že Donald Trump bojuje proti jednému z nespočetných súdnych prípadov súvisiacich so 6. januárom, keď požiadal sudcu, aby obmedzil prejav, ktorý mal pred Bielym domom predtým, ako davy priaznivcov zaútočili na Kapitol. Jeho prezidentské povinnosti – teda pokryté politikou „absolútnej prezidentskej imunity“.

Zásada, argumentujú jeho právnici, „platí bez súdneho zváženia prezidentových zámerov“.

1659020430

Trump ako 9/11 Families Fight Back LIV Golf Series

Keď golfová séria LIV dosiahne svoj kurz v Bedminsteri v štáte New Jersey, Donald Trump hrá profesionálnu hru, aby veci naštartoval.

Atmosféra na ihrisku môže byť optimistická, ale proti tejto udalosti stoja nahnevané rodiny obetí 11. septembra, ktoré sú pobúrené, že bývalý prezident usporiadal ligu s financovaním zo Saudskej Arábie.

Jedna skupina spustila reklamu priamo adresovanú pánovi Trumpovi, pričom žena sa ho pýta: „Koľko chcete zaplatiť svojej vlastnej krajine?“

1659018630

Jared Kushner Prvý tvrdil v nových memoároch Biely dom Hlavný štáb John Kelly Zatlačený Ivanka Trumpová Bývalý veliteľ južného veliteľstva USA mal šikanujúce správanie a osobnosť „Jekyll-and-Hyde“.

Píše pán Kushner Breaking History: Memoár Bieleho domuPo búrlivom stretnutí v Oválnej pracovni pán Kelly podľa úryvku stiahol svoju manželku z cesty. The Washington Post.

Hovorí, že on aj jeho manželka považujú pána Kellyho za „neustále falošného“ – a že „len raz nechal Kelly svoju masku úplne skĺznuť“.

Pán Kelly tento príbeh odmietol a napísal e-mailom: „Je nepredstaviteľné, že by som niekedy tlačil na ženu. Nepredstaviteľné.“

Prečítajte si viac o údajnom incidente z Gustaf Glander:

1659016859

Mohla by centristická tretia strana vzlietnuť v USA?

Mnohí sa pokúšali uspieť v národnej politike USA s organizovanými tretími stranami, ale existuje len málo dôkazov, ktoré by naznačovali, že politický systém USA by uvítal aj dobre financovanú novú organizáciu, ktorá by prelomila dvojitý trend politickej moci.

Povedal, že vždy sa nájdu ľudia ochotní to skúsiť. Teraz bývalý prezidentský kandidát Andrew Yang spojil desiatky bývalých demokratov a republikánov, aby vytvorili The Forward Party – centristickú stranu, ktorá rozčarovala voličov, ktorých odvrátili ich dve hlavné preferencie.

Johanna Chisholmová Je tu tiež:

1659015059

Bývalý šéf Trumpovho kabinetu vypovedal pred výborom 6. januára

Mick Mulvaney, ktorý v rokoch 2019-20 pôsobil ako šéf kancelárie Donalda Trumpa v Bielom dome, by mal vypovedať pred užším výborom 6. januára. CBS News uvádza, že verí ďalším svedkom z Trumpovho Bieleho domu, ktorí vypovedali pred výborom.

Mulvaney, ktorý po kapitálovom útoku odstúpil z funkcie veľvyslanca v Severnom Írsku, neslávne obhajoval pána Trumpa počas snahy bývalého šéfa zvrátiť voľby a vyjadril nádej, že bude rešpektovať konečné rozhodnutie.

„Odporúčal by som, aby prijal pokojný prechod moci, čo si myslím, že aj tak urobí.“ Povedal to v novembri 2020 Trumpova kampaň „Stop krádeži“ sa začala.

„Môžete absolútne zaručiť pokojný prechod moci.“

1659013025

Trumpov golfový turnaj LIV podporovaný Saudskou Arábiou vyvolal pobúrenie

Donald Trump oslavuje otvorenie golfového turnaja LIV vo svojom klube v New Jersey. Prišiel som do Bedminsteru na veľký golfový turnaj LIV Tour. Napísal v True Society. „Zarezervujte si peniaze pre víťazov, veľké vzrušenie. Príďte v piatok, sobotu alebo nedeľu a uvidíte skvelú akciu skvelých hráčov!“

Rodiny obetí z 11. septembra, ktoré vedú kampaň za odhalenie úlohy Saudskej Arábie v útokoch, sú však pobúrené tým, že bývalý prezident hostil organizáciu podporovanú Saudskou Arábiou na kurze 50 míľ od Ground Zero.

READ  Keďže krajina zaostáva v nových rozhodnutiach o osídlení, počet sa zvýši

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close