Svet

Trump News – Najnovšie: Trump chce, aby americkí daňoví poplatníci platili polovicu špeciálnych primárnych výdavkov Mar-a-Lago, keď sa kandidáti predložia súdu

Donald Trump vzdáva hold „výnimočnej“ kráľovnej Alžbete II

V právnom podaní týkajúcom sa vymenovania špeciálneho majstra na preskúmanie dokumentov Mar-a-Lago nájdených pri prehliadke FBI v dome Donalda Trumpa na Floride bývalý prezident chce, aby americkí daňoví poplatníci zaplatili polovicu nákladov. Ministerstvo spravodlivosti chce, aby pán Trump pokryl odškodnenie menovanej osoby. Obe strany predložili svoje mená ako kandidáti.

Medzitým floridský federálny sudca zamietol rozsiahlu žalobu na bývalú prezidentku Hillary Clintonovú a ďalších ľudí, ktorí sa podieľali na vyšetrovaní toho, či jej prezidentská kampaň nemala nevhodné väzby na ruskú vládu.

V iných právnych otázkach spad pokračuje v prípade, v ktorom newyorskí prokurátori obviňujú neziskovú organizáciu We Build the Wall Inc, zameranú na financovanie hraničného múru pána Trumpa, z okrádania svojich darcov. Trumpov poradca Steve Bannon bol obvinený z prania špinavých peňazí a podvodu.

Trump pridal svoj hlas k smútiacim za kráľovnou Alžbetou II. Britským vysielateľom povedal, že on a kráľovná majú „skvelú chémiu“ a že má rád všetkých svojich premiérov.

1662863422

Trump chce, aby daňoví poplatníci zaplatili polovicu za špeciálneho majstra Mar-a-Lago

The ministerstvo spravodlivosti páči sa mi Donald Trump Počas tejto doby musí byť zaplatený špeciálny kapitán poverený kontrolou zadržaných dokumentov FBIJeho pátranie Palmová pláž Doma ale bývalý prezident trvá na tom, aby polovicu nákladov hradili americkí daňoví poplatníci.

1662859822

Dokáže Biden priviesť Trumpa na kráľovnin pohreb?

predseda Joe BidenPlány zúčastniť sa na pohrebe Kráľovná Alžbeta II Špekulácií je veľa Donald Trump s delegovaním.

„Ešte neviem, aké sú podrobnosti, ale idem,“ povedal Prezident potvrdil Potom piatok Buckinghamský palác V r vyhlásil kráľa za mŕtveho BalmoralJej dlhoročný domov Škótsko.

Pohreb 19. septembra priláka prezidentov, premiérov a lídrov z celého sveta.

1662856222

Gruzínsko presadilo výmenu hlasovacích zariadení

Výbor expertov na počítačovú a volebnú bezpečnosť trvá na tom Gruzínsko Volební úradníci sa chystajú pred novembrovými strednodobými voľbami nahradiť štátne hlasovacie zariadenia s dotykovou obrazovkou ručne označenými papierovými hlasovacími lístkami, pričom ako dôvod uviedli, že ide o „vážne hrozby“ otvorením manipulácie s volebným zariadením v jednom obvode.

13 expertov poslalo vo štvrtok list členom štátnej volebnej komisie a štátnemu tajomníkovi Brad Raffensberger, člen predstavenstva bez hlasovacieho práva. Vyzýva ich, aby okamžite prestali používať hlasovacie zariadenia s dotykovou obrazovkou v štátnych volebných systémoch Dominion. Navrhuje tiež, aby nariadili určitý typ povolebného auditu výsledkov všetkých volieb na hlasovacích lístkoch.

1662852622

Kris Kobach odstúpi z We Will Build the Wall po tom, čo je Bannon obvinený zo sprisahania

Bývalý republikán z Kansasu kandidujúci na generálneho prokurátora odstúpil z predstavenstva neziskovej organizácie We Build the Wall Inc., ktorá čelí obvineniam z prania špinavých peňazí, sprisahania a podvodu. Práca tímu múru na hraniciach USA a Mexika.

Steve BannonBývalého hlavného stratéga Bieleho domu odsúdili začiatkom tohto roka Kongresom v dvoch bodoch za pohŕdanie zločinom. Nabité v New Yorku dňa 8. septembra v súvislosti s údajnou schémou.

Alex Woodward sleduje prípad The Independent.

1662849022

Lincolnov plán sa zdvojnásobuje pri zosadení Donalda Trumpa po vyhrážaní sa žalobou

Lincolnov plán zdvojnásobil hrozbu súdneho sporu zo strany Donalda Trumpa a zosmiešnil bývalého prezidenta ako „cucka“.

Uskutočnila sa nešťastná finančná zbierka proti Trumpovi Trump zaváhal, kým splnil svoj najnovší reklamný sľub, že bude žalovaťobvinil ho, že si peniaze na kampaň sype do vlastných vreciek, a o svojich podporovateľoch hovoril ako o „prísavcoch“.

Trump tento plán zmaril Na svojej osobnej sociálnej sieti Truth Social Vo štvrtok skoro ich nazval „zvrátenými a skazenými“ a povedal, že ich bude žalovať za „falošnú publicitu“.

Io Dodds informuje o slovnej vojne medzi bývalým prezidentom a protitrumpovskou skupinou.

1662845422

Walker a Warnock sú nerozhodní v pretekoch senátu v Georgii

Nový anketa Ukazuje, že senátor je demokrat Raphael Warnock Skĺzol dozadu Republikánska strana Challenger Herschel Walker Zostávajú dva mesiace Gruzínsko‚s markíza senátne preteky.

InsiderAdvantage a FOX 5 uskutočnili prieskum medzi 6. septembrom a 7. septembrom a vybrali vzorku 550 hlasujúcich.

Eric Garcia sa pozrel na najnovšiu anketu.

1662842722

Dňa 6. januára policajt, ​​ktorý bol napadnutý, kritizoval policajta z Pennsylvánie za to, že pózoval s Trumpom

A Kapitol USA policajt Bol napadnutý a vystavený rasistickým vyhrážkam 6. januára Nepokoje zasiahli desiatky Pennsylvánska štátna polícia Traja vojaci pózujú na fotke s bývalým prezidentom Donald Trump Minulý víkend.

Pán Trump bol vo Wilkes-Barre. Pennsylvánia Minulú sobotu sa konalo zhromaždenie na podporu republikánskych kandidátov ako Doug Mastriano. Počas svojej návštevy pózoval s 31 uniformovanými vojakmi a piatimi neuniformovanými mužmi pred transparentom Pennsylvánskej štátnej polície pre jednotku B Wilkes-Barre.

1662840022

„Nemajú hanbu“: Biden sa vysmieva republikánom

Na letnom stretnutí Demokratického národného výboru v National Harbor v štáte Maryland tento týždeň prezident Joe Biden zosmiešnil republikánov za to, že pripisujú zásluhy za legislatívu, proti ktorej sú.

Vo štvrtok kritizoval republikánov za to, že nehlasovali za deinflačný zákon, najnovší zákon demokratov na riešenie klimatických zmien a zníženie cien liekov na predpis.

Demokrati schválili návrh zákona minulý mesiac prostredníctvom procesu známeho ako rozpočtové zmierenie, čo im umožnilo schváliť ho v straníckych hlasovaniach, pretože majú len 50 kresiel v Senáte, zatiaľ čo podpredsedníčka Kamala Harrisová zlomila väz.

1662838994

Trumpov bývalý právnik Ty Cobb sa domnieva, že exprezident bude skôr čeliť obvineniu

Bývalý Trumpov právnik Bieleho domu Ty Cobb povedal, že si myslí, že existuje „veľmi vysoká“ šanca, že bývalý prezident Donald Trump bude čeliť obvineniu.

P. Cobb, ktorý zastupoval Biely dom počas vyšetrovania kontaktov Trumpovej kampane s Ruskom v roku 2016, bývalým špeciálnym poradcom Robertom Muellerom, povedal CBS News. Takeout Verí, že bývalý prezident bude čeliť právnym následkom za činy súvisiace s nepokojmi v Kapitole a pokusmi o zmenu výsledkov volieb v roku 2020.

„Je to o celkovom obraze, o problémoch zo 6. januára, o falošných voličoch, o celom podvode spojenom s „veľkým klamstvom“ a o pokusoch zúfalo držať sa prezidentského úradu,“ povedal Cobb.

1662837922

Zapečatené miestnosti, uzamykateľné vrecká a tajomstvá Kongresu v Mar-a-Lago

Bezpečnostné zapečatené miestnosti. Uzamykateľné tašky. Vo veľmi zriedkavých prípadoch možnosť spútať diplomatovi kufrík, aby odniesol tajomstvá národa.

Vládne protokoly a prepracovaný systém bezpečnostných previerok na vysokej úrovni sú v ostrom kontraste s trezorom tajomstiev v sídle Donalda Trumpa v Mar-a-Lago na Floride, čo sú len niektoré zo spôsobov, ako Capitol Hill uchováva utajované dokumenty v bezpečí.

READ  OTP Banka zmenila majiteľa, neskôr zmení aj svoj názov. Klientom pribudnú nové služby - Spoločnosti a trhy - Ekonomika

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close