Technológie

Tvorcovia Destiny 2 Cheat sa blížia k vyrovnaniu s akciami vo výške 13,5 milióna dolárov

Vo veľkolepom závere žaloby, ktorú Funky podal v auguste minulého roka, jej majitelia Pravidlo 2 Očakáva sa, že cheatové domény, ako sú Veterancheats, LaviCheats a Elite Boss Tech, zaplatia odškodné približne 13,5 milióna dolárov. Matematika tohto riešenia vychádza zo skutočnosti, že porušenie ustanovení obežníka Digital Millennium Patent Act Circular bude mať za následok pokutu 2 000 USD – 17 Zákonník USA, oddiel 1201 a a b – Vynásobené približne 6 765 jednotlivými stiahnutiami príslušného programu.

Podľa Andyho Maxwella TorrentFreakBungie obžalovaných obvinila z porušenia autorského zákona podvodmi, podvodmi, praním špinavých peňazí a počítačovými podvodmi a porušením zákona o zneužívaní.

Podvádzanie v hrách ako Pravidlo 2 To viedlo vývojárov k používaniu čoraz prísnejších metód na boj proti šíreniu týchto programov. Tieto protiopatrenia môžu byť veľmi ťažké a drahé, najmä v hrách so službami naživo Pravidlo 2 S neustále sa meniacim ekosystémom.

Bungee okrem toho, že ohrozil zážitok z hry, uviedol v predchádzajúcich súdnych podaniach Pravidlo 2Dostupnosť týchto cheatov znamená, že ich „povedomie o podvádzaní nemožno nikdy zastaviť“, zatiaľ čo zavedenie protiopatrení je „príliš drahé.“

Pôvodne sa zdalo, že prípad pôjde pred súd, ale teraz sa dosiahol konsenzus s obžalovanými Robertom Jamesom Duti Nelsonom, Elite Pass Tech a 11020781 Canada. Táto dohoda predpokladá, že odporcovia sú zodpovední za vytvorenie a distribúciu týchto podvodov, že porušenie bolo úmyselné a že ich softvér je navrhnutý tak, aby sa zabránilo funky používaniu húb na kontrolu prístupu k jeho softvéru.

Toto vyrovnanie je v súlade s ďalšími podobnými prípadmi, ktoré Funky podal minulý rok V spolupráci s Ubisoftom A Druhý s nepokojnými hrami Obe boli zamerané na vytváranie nezákonných schém pre podvodných výrobcov Siege of Tom Clancy’s Rainbow Six A வீரம், Navyše Pravidlo 2. Žaloba podaná s Riot Games udelila vývojárom odškodné 2 milióny dolárov a spoločný súdny spor s Ubisoftom stále prebieha.

READ  Vyžaduje sa prémiová ukážka PS Plus Zmätení vydavatelia, vývojári

Takéto prípady sú čoraz bežnejšie a nie bez precedensu. V januári Activision zažaloval Call of duty Cheat maker Engine Owning uvádza podobné obvinenia V súčasnosti žiada odškodné v miliónoch.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close