Zábava

Twitter zjavne robí zmeny s Elonom Muskom, overeným účtom Ježiša Krista

Nikto nevie, kedy sa Ježiš Kristus vráti, ale ak hľadáte nejakú radu od Pána a Spasiteľa, pozrite sa na Neho. Twitter stránka.

Stránka pre Ježiša Krista je overená (s modrým začiarknutím) sociálnou sieťou, ktorú nedávno kúpil miliardár Elon Musk, a obsahuje profilový obrázok sochy Ježiša, ktorý ukazuje pravým ukazovákom a ukazuje palec hore. Úsmev a žmurknutie.

Stránka neobsahuje žiadnu náboženskú múdrosť a len dve zverejnené fotografie. Jeden je meme s maliarom Bobom Rossom a druhý je postava Black Jesus z televízneho seriálu Fox „Family Guy“.

Čo sa týka tweetov, jeden príspevok hovorí, že ak vo svojom životopise spomeniete nasledovanie Ježiša, sledovateľom to „nič nedokazuje“. Ďalší príspevok radí: „Vaše modlitby nemajú zmysel bez činov,“ a príspevok z Veľkého piatku z apríla minulého roka znel: „Uvidíme sa o pár.“

Namiesto odkazu na Boha ho záznamy, ktoré odkazujú na Ježišovho Otca, nazývajú Abba. Je tu aj príspevok, ktorý vyjadruje podporu Ukrajine, a ďalší, ktorý hovorí: „Kresťania nenávidia tento jednoduchý trik, ktorý ťa dostane do neba. Láska.“

Kresťania nenávidia tento jednoduchý trik, ktorý vás dostane do neba. láska

Zatiaľ sa zdá, že Ježiš je jedinou overenou správou v jeho rodine. A Boh počíta Neoverené: „Nie som paródia, Elon. Som naozaj Boh, som naozaj všemohúci a naozaj si myslím, že si blázon.“ Správa priamo odkazujúca na Kasturiho.

Panna Mária ani jej manžel, Ježišov nevlastný otec, svätý Jozef, nič nezdieľali.

READ  Program majstrovstiev sveta juniorov 2022

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close