Týždeň na pamiatku kabelky Eastbourne

Eastbourne / Washington, 24. júna 2021 (Michael Dickens)

Na chvíľu si predstavte, že sa nachádzate vo svete karmy Wimbledonu, do ktorého zostáva necelý týždeň. To sa stalo Austrálii Max Purcell V ATP 250 Viking International Streda popoludní v Eastbourne v Anglicku.

Svetová jednotka č. 283 Purcell zvíťazila vo štvrťfinále na svojej prvej Tour ATP கல் Môj syn Francúzsko, 6-4, 5-7, 6-4 v Devonshire Park za dve hodiny a 10 minút. Zasiahol deväť es a získal 76 percent (41 z 54) svojich prvých obslužných bodov. .Burcel premenil štyri z deviatich brejkbalov a predstihol Monfils 111: 103.

„Je to neuveriteľné.“ Povedal Brussel v rozhovore pred súdom po svojom víťazstve. „Za posledných deväť mesiacov som sa trápil s účasťou v akejkoľvek dvojhre, hlavne vo štvorhre. Takže, aby som tu kandidoval, je najlepšie vyhrať nejaké dobré zápasy na mojom obľúbenom povrchu. Mám šťastie, že som po prehre o víťazstvo v hlavnej remíze.“ posledný zápas v kvalifikácii s tým šťastným prehraným miestom. Využívam to naplno.

„Myslel som si, že vyjdem a urobím si výlet. Keď som v druhom sete prepásol šancu uzavrieť zápas 5: 4, Cole ukázal, aký je dobrý hráč.“

Po vypadnutí z druhého kola Wimbledonu 2018 Kevin Anderson Eastbourne vyhral prvé kolo kvalifikačného kola, po ktorom nasledovalo víťazstvo v troch setoch nad austrálskou kvalifikáciou v hlavnej remíze James Duckworth, Purcell bude čeliť šampiónom Eastbourne z roku 2011 a porazeným Andreas Seppi. 95. Talianka obsadila 79. miesto 6: 2, 6: 3 v sete Emil Rusuvori Fínska.

Tri semifinále postúpili do štvrťfinále. Druhé semeno Alex de Minor Austrália postúpila do 14. – 14. hodiny a porazila 144. priečku britskej divokej karty 6: 3, 6: 4 Liam Brady. Tiež semeno č Lorenzo Sonego Taliansko skončilo na 43. mieste John Millman V Austrálii 6-4, 6-2 a 8. semeno Alexander Public V Kazachstane porazilo 72. miesto Ekor Kerasimov Bielorusko, 6-2, 6-2.

Výsledky ATP Eastborn v stredu

READ  Rugby Football Union oznámila vylepšené zmluvy pre hráčov Anglicka Red Rose

Semiačka číslo 1 Sabalenga vyhrala, ale štyri semená padli pri ženskej remíze

Na strane žien v Eastbourne Viking International Draw, udalosť série WTA 500, je semeno číslo 1 Aréna Sabalenga Bielorusko postúpilo do štvrťfinále a skončilo 31., 6: 1, 6: 4 v sete Alison Riske USA za 67 minút zaostali za 34 víťazmi. Zachránil iba dva body zlomu, ktorým čelil, a víťazstvom uzavrel 10. eso, keď zlepšil svoj kariérny rekord proti Riske na 4: 0.

Toto je však deň frustrácie pre ostatných seed hráčov:

Semeno č Elena Svitolina Ukrajina, semeno č. 3 Bianca Andres Kanada, semeno č. 4 Vek Švéd Poľské semeno a semeno č Belinda Bensik Celé Švajčiarsko prehralo. Pridať do amerického zoznamu príčinných udalostí Kakaová káva A šampión vikingského Birminghamu Kde bolo, tam bolo Z Tuniska vyhral šesť zápasov.

Čo zostalo po štvrtkovej žrebe žien do štvrťfinále? Sabalenka bude čeliť 75. kvalifikácii Camila Giorgi Taliansko zvíťazilo nad 47. šťastným víťazom Shelby Rogers V Spojených štátoch 6-3, 4-6, 6-2.

Č. 27 Annette Kondavit Jediný estónsky profesionálny titul na tráve v Hertogenbose v roku 2017 získal Andreasa 6: 3, 6: 3. Dostane 72. kvalifikáciu v poradí Victoria colubic Švajčiarsko zvíťazilo nad Pennsylvániou 6: 4, 6: 4, čo sa týkalo 39. víťazstva v sezóne vo všetkých súťažiach.

„Myslel som si, že som dnes odohral dobrý zápas,“ Agentúru Kondavit citoval web WTA. Toto je 13. víťazstvo v kariére proti top 10 súperom. „Počas celého zápasu som bol dôsledný a mal som pocit, že som si dvíhal pozíciu a hral dobrý tenis.“

Č. 43 Jelena Ostapenko Lotyšskému vrahovi 5-7, 6-4, 6-3, Jabirovi, hrozí finále Birminghamu Daria Kasatkina Rus Rus vyhral 4-6, 6-0, 6-1.

READ  Struff v Martin Živé vysielanie a predpovede na rok 2021 Mníchov otvorený

„Keď vyhráš turnaj ako je tento, sebavedomie rastie.“ Kasatkina číslo 34 povedal po 13. až 10. výhre svojej kariéry. „Tiež je každý deň iný deň, iná súťaž. Je dobré tráviť každý deň na tráve, pretože si čoraz viac dôverujete, cítite sa lepšie a rozumiete. “

Ten, kto stratil šťastie Anastasia Sevastova, Proti 61. Kauf, na 61., 4-6, 7-5, 6-2, 21. mieste. Elena Rybakina V Kazachstane zaútočil na 32 víťazov a predstihol Svitolinu 6: 4, 7: 6 (3).

Stredajšie výsledky WTA Eastbourne

Semená wimbledonu odhalené

Klub All England Club v stredu zverejnil semená dvojhry mužov a žien a semená dvojíc mužov a žien.

Gentleman singles prvých osem semien: 1. Novak Djokovič, 2. Daniel Medvedev, 3. Stephanos Chitsibas, 4. Dominická téma, 5. Alexander Sverrev, 6. Andrej Rublev, 7. Roger Federer, 8. Matteo Beretini.

Ženské dvojhry prvých osem semien: 1. Ashley párty, 2. Simona Halep, 3. Aréna Sabalenga, 4. Elena Svitolina, 5. Sophia Keninová, 6. Bianca Andres, 7. Serena Williamsová, 8. Iga Swidech.

Prvé štyri semená pre džentlmenské dvojčatá: 1. Nicola Mectic A Matt Pavick, 2. Pierre-Hughes Herbert A Nicola Mahut, 3. Loď Juana Sebastiana A Robert Farah, 4. Marcel Granollery A Horacio Cephalos.

Prvé štyri semená v kategórii žien vo štvorhre: 1. Barbora Krezhikova A Katarína Siniaková, 2. Tima Babos A Christina Miladenovic, 3. Hsieh Su-Wei A Ellis Mertens, 4. Nicole Melichcher A Demi Shores.

READ  Camila Giorgi ohromila fanúšikov super zmyselným outfitom!

Wimbledonský šampionát 2021 sa začína v pondelok 28. júna a pokračuje až do nedele 11. júla.

Kvalifikácia Wimbledonu končí druhý deň

10 najlepších mužov z kvalifikačného žrebu Wimbledonu sa kvalifikovalo do deviateho, tretieho a posledného kola.

Číslo 1 Kamil Majjarsak Poľsko, č.2 McKenzie McDonald Z USA č. 4 Francisco Cerundolo Argentína, č. 5. யசுதக உச்சியாமா Japonsko, č. 6 Denise Goodla Z USA č Arthur Rinderneck Francúzsko, č. 8 Grécka železnica v Dalone Holandsko, č. 9 Benjamin Ponzi Francúzsko a č.10 Bernabe Sabada Mirales Všetci Španieli v stredu vyhrali svoje zápasy druhého kola.

Avšak semeno číslo 3 Andrzej Martin Rozrušený Slovenskom Ernest Gulbis Lotyšsko, 6-1, 6-2. Celkovo 19 z pôvodných 32 semien bojovalo v hlavnom žrebovaní o 16 kvalifikačných miest.

Medzitým samica číslo 1 Maria Camila Osorio Serrano Kolumbia postúpila do druhého kola 6-4, 3-6, 6-4 Liang N-šuo Taiwan za jednu hodinu 54 minút.

Medzi semienkami, ktoré sa kvalifikovali do tretieho kola: č.4 Anna Kalinskaya Ruska č. 12 Wang Yafan Čína č. 15 Zdravím elektroniku Belgicko, č. 16 Claire Liu USA a číslo 19 Astra Sharma Austrálie.

Oprávnenosť sa predĺžila na piatok, pretože v pondelok pršalo.