Technológie

Udalosť Lunárneho Nového roka 2022 Overwatch vysiela naživo

Roar v roku 2022 s OverwatchUdalosť ‚S Lunar New Year je teraz naživo na všetkých platformách a trvá od 25. januára do 15. februára. Tento rok môžu hráči osláviť rok tigra s piatimi novými vzhľadmi a niekoľkými šťastnými novými kozmetickými prípravkami.

Lunárny Nový rok je čas držať vlajku a vrátiť sa do režimu arkádových výberov počas udalosti. Na hranie je k dispozícii aj Catch Flock Blitz, menšia a neprehľadnejšia verzia režimu.

Bounty Hunter-Arcade zaujme popredné miesto počas zábavnej cyklistickej tigrej akcie. Hráč, ktorý zasiahne prvé zabitie v zápase Bounty Hunter, dostane nový cieľ a každý v lobby svoju úroveň. Ak je gól zlikvidovaný, hráč, ktorý zasadil posledný úder, je novým cieľom. Predstavte si to ako vysoko skladovú verziu značky.

Aj keď sú vzory akcií zábavné, každý je tu väčšinou kvôli novej kozmetike. Ako zvyčajne, Overwatch Epic Skin bude počas otváracieho podujatia spúšťať tri týždenné výzvy. Bohatá červená koža Prosperity Ash a exotické mäkké porcelánové mlieko na ničenie sú dve ponuky, ktoré môžu hráči otvoriť počas podujatia.

Udalosti majú zvyčajne päť legendárnych vzhľadov, ale táto verzia lunárnej novoročnej udalosti prináša iba dva: Ohnivá Nezha Tracer A Svetlá Seolpim Mercy.

A Overwatch Hovorca Todd Sport poskytol vyhlásenie fanúšikom, ktorí boli sklamaní nedostatkom kozmetiky:

„Chápeme, že tohtoročné podujatie Lunar New Year nemá rovnaký počet kožených koží ako predchádzajúce podujatia. Tím Skins tvrdo pracuje – na rok 2022 je naplánovaných viac legendárnych skinov ako predchádzajúci rok.

Oba legendárne skiny je možné odomknúť v Lunar New Year Lute Boxes alebo Porking over 3 000 Gold v Hero Gallery pred koncom podujatia 15. februára.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close