Zábava

UEFA Euro 2020: stôl, televízny kanál, živé vysielanie zadarmo, Veľká Británia, Francúzsko, Nemecko, Taliansko a ako pozerať

Európske majstrovstvá UEFA sú konečne tu. Európske mužské národné tímy sa od piatka 11. júna (6. 11. 2021) budú uchádzať o titul kontinentálnych majstrovstiev.

1. kolo skupinovej fázy 12 zápasov je naplánovaných na vysielanie na ESPN, TUDN a ABC. Môžu byť vysielané naživo fuboTV, ESPN +, Sling A ďalšie živé televízne streamovacie služby. Ďalej je uvedený kompletný plán televízie a streamovania.

Každý z 24 tímov hrá v skupinovej fáze tri zápasy, po ktorých prvé dva tímy v každej skupine prechádzajú do jedinej skupiny majstrovstiev vyradenia. 16. kolo sa začína 26. júna a šampionát je naplánovaný na 11. júla.

Tímy strávili rozdiel medzi kvalifikáciou majstrovstiev sveta pokračujúcim medzinárodným priateľstvom s lepšími dizajnérskymi tímami pre Euro UEFA, ktoré sa koná každé štyri roky. Toto je vydanie kontinentálnej súťaže do roku 2020, ktoré sa oproti minulému roku oneskorilo v dôsledku epidémie Govt-19.

Aký je televízny program UEFA Euro 2020 pre 1. kolo na úrovni skupiny?

Po celú dobu ET.

Kde môžem žiť UEFA Euro 2020 zadarmo?

Všetky zápasy je možné vysielať naživo fuboTV, Televízia Hulu + naživo A YouTube TVKaždá ponúka 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Tieto služby sú k dispozícii Amazonský oheň, Apple A Android Zariadenia, Apple TV, Chromecast, Rok Viac zariadení.

READ  Recenzia filmu: „Peter Rabbit 2: The Runway“

** ** **

Príbeh napísala Associated Press

MOSKVA (AP) – Napäté preťahovanie lanom medzi Ruskom a Ukrajinou prerástlo do futbalového zápasu, keď ruskí predstavitelia a zákonodarcovia odsúdili dizajn košele ukrajinského národného tímu pre tohtoročné európske majstrovstvá.

Žltý a modrý ukrajinský dizajn obsahuje mapu krajiny vrátane Krymu a Čiernomorského polostrova, ktorú Rusko anektovalo v roku 2014 po zosadení jeho spojeneckého prezidenta.

Väčšina častí sveta s anexiou nesúhlasí a medzinárodné právo Krym stále uznáva ako ukrajinské územie. Rusko poskytlo podporu separatistom na východe Ukrajiny, kde sedemročné boje zabili viac ako 14 000 ľudí.

Prezident Ukrajinského futbalového zväzu Andrej Pavelko v nedeľu predstavil novú uniformu na Facebooku a ocenil ju ako symbol „slobodnej a nerozdelenej domoviny“, čím povzbudil hráčov k „boju za celú Ukrajinu“.

Pavelco je členom predstavenstva Európskej futbalovej únie UEFA, ktorá podpísala dizajn turnaja.

„Tričko ukrajinského národného tímu (a všetkých ostatných tímov) pre UEFA Euro 2020 bolo schválené UEFA v súlade s platnými predpismi o vybavení,“ uviedla švajčiarska organizácia.

Rusko čoskoro zareagovalo s úžasom.

Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharovová sa vysmievala ako „pesimistické“ gesto.

Vyslovil sa aj proti ukrajinskému národnému sloganu – „Sláva Ukrajine, sláva hrdinom!“ – Napísané v uniforme. Zakarova obvinila tento rand z použitia ukrajinskými nacionalistami, z ktorých niektorí bojovali po boku nacistov v druhej svetovej vojne proti Sovietskemu zväzu.

Mnoho ruských zákonodarcov odsúdilo dizajn ukrajinskej uniformy.

Dmitrij Svižev, člen dolnej komory ruského parlamentu, odsúdil ukrajinskú uniformu ako politické gesto určené na pretiahnutie hry do politiky.

“Pripravuje pôdu pre konfrontáciu s uniformou,” uviedol. „Štadióny nie sú na politické oznámenia.“

Ďalší ruský zákonodarca, bývalý profesionálny boxer Nikolaj Valjov, odsúdil ukrajinskú uniformu ako „mimoriadny pokus o spolitizovanie športu“.

“Môžu snívať o tom, čo chcú, ale Krym je súčasťou Ruskej federácie a tá neprišla na diskusiu.”

READ  Ako nájsť David Tobrik Discovery: Cestovná séria s Vlog Squad

Ukrajina aj Rusko sa kvalifikovali do turnaja s 24 tímami, od roku 2014 však platí pravidlo UEFA, ktoré oddeľuje národné tímy a klubové tímy oboch krajín.

Ukrajina a Rusko nastúpia v 16. kole.

Rusko bude hostiť sedem zápasov Euro 2020 v Petrohrade. Nikto nebude zahŕňať Ukrajinu.

** ** **

Čo je FuboTV?

FuboTV Sieť NFL je ďalšia služba internetového živého televízneho vysielania, ktorá poskytuje viac ako 100 kanálov vrátane televízie NBA, sietí PAC12 a ďalších, spravodajských, zábavných a miestnych kanálov. Ponúka tiež úložný priestor DVR a je určený pre ľudí, ktorí chcú znížiť kmeň, ale nechcú prísť o svoje obľúbené živé televízne vysielanie a hry.

Má tiež vlastnú sieť Fubo Sports, ktorá obsahuje originálne programovanie a exkluzívne živé herné udalosti.

FuboTV Prístupný Amazonský oheň, Apple, Android, Chromecast, Rok A Apple TV.

Koľko stojí FuboTV?

Lacná voľba pre mesiac rodinného kanála. 64,99, ktorý obsahuje 120 kanálov, 250 hodín DVR priestoru a je možné ho použiť na troch obrazovkách súčasne.

The Fubo Elite Gallery Toto je na mesiac. 79,99 a ponúka viac ako 170 kanálov vrátane kanálov predstavenia, ďalších športových kanálov a ďalších spravodajských a zábavných kanálov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close