šport

UFC: Blachowicz vidí zauhy v porážke Rakic ​​a verí, že je ďalším v rade

Hoci minulú sobotu víťazstvo v Las Vegas nevyšlo podľa jeho predstáv, Jan Blachowicz verí, že urobil dosť na to, aby sa opäť priblížil k zisku opasku UFC v poloťažkej váh (do 93 kg). V prvom súboji po strate titulu proti Gloverovi Teixeirovi Poliak porazil Aleksandar Rakića technickým KO v treťom kole. Súboj sa skončil po tom, čo Rakúšan utrpel zranenie pravého kolena, ktoré mu znemožnilo pokračovať v boji. Pamätajte, že na Bet22 môžete staviť na UFC, na svojho favorita.

– Som bojovník, som bojovník. Je lepšie, ak vyhráte KO, TKO alebo čistým podaním. Ale moje telo bolo dnes v noci silnejšie. Koniec príbehu. Bol som pripravený na tretie, štvrte, piate kolo. Nebol som to ja,“ povedal Blachowicz na tlačovej konferencii po podujatí v UFC Apex.

Po prehre s Gloverom Teixeirom vlani v septembri Poliak priznal, že pochyboval o svojej vlastnej schopnosti vrátiť sa k ďalšiemu titulu. Verí, že tento víkendový zápas mu dal odpoveď, ktorú potreboval.

– Hľadal som túto odpoveď. Tento boj mi dal odpoveď, ktorú som chcel: cítiť sa rovnako, keď som bojoval pred Gloverom, keď som bojoval s Izraelom (Adesanya) alebo s Dominikom Reyesom. Som šťastný, pretože som vstúpil do oktagonu, aby som odviedol prácu, zabojoval, ale aj zabavil a užil si, a to som aj urobil.

UFC titul v poloťažkej váhe príde do hry už o necelý mesiac, nie 11. júna v Singapure, keď bude Brazílčan obhajovať opasok na UFC 275 proti Jiřímu Procházková. Blachowicz priznáva, že sa už teraz teší na víťaza.

– Dúfam, že UFC mi dá ďalšiu šancu na titul. Bol som číslo 1. Rakic ​​​​bol číslo 3. Je mi jané, že teraz som číslo 1 v boji o titul.

READ  Liga majstrov: Manchester City - Olympique Lyon 1: 3 (0: 1)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close