Ukážka: Albánsko vs. Poľsko – Predpoveď, skupinové správy, poradie

Sports Mole Utorok kvalifikácie Svetového pohára – Európa sa stretne s Albánskom a Poľskom, vrátane predpovedí, tímových správ a možných umiestnení.

Dôležitý súboj o druhé miesto Majstrovstvá sveta 2022 Skupina spôsobilosti I sa koná v utorok v Tirane Albánsko Hrať hostiteľa Poľsko.

Eterdo RezaNádej Kataru udržala pri živote vybojovaná výhra 1:0 nad Maďarskom naposledy, keď Poľsko poľahky zdolalo San Maríno.

Súťažná ukážka

© Reuters

Keď Maďarsko stratilo svoje zlaté spojenie s komandom smrti na Euro 2020, uvedomilo si príležitosť zvýšiť svoje kvalifikačné úsilie v nepriateľskom regióne Albánsko a ich cesta do Budapešti sa skončila šťastnou záležitosťou.

80 minút po začiatku Chelsea starlet Armando Proza – ktorý bol na ihrisku 14 minút – strelil jediný gól zápasu, ktorým priviedol Albánsko k tretiemu víťazstvu v kvalifikácii majstrovstiev sveta za sebou, a v 87. minúte po útoku dvakrát udrel 20-ročného mladíka. Minulý mesiac zdolali Maďarsko 1:0.

Medzi týmito dvoma výhrami 1:0 porazili San Maríno 5:0 a obsadili druhé miesto v skupine I s 21 bodmi z 21 bodov, no nadchádzajúci súperi Poľsko zaostávajú len o jeden bod. Ich krk.

Je neuveriteľné, že Albánsko si v každom zo svojich piatich doterajších víťazstiev v skupine udržalo čisté konto – slávne mená Serie A dávajú svojej krajine flexibilný ústup – a ak si udržia túto horúcu sériu, získajú miesto v druhom kole.

Finále Albánska v I. skupine však bude ich náročnou úlohou – výlet do Wembley, kde sa stretnú s lídrom Anglicka – a Poľsko nebude potrebovať ďalší impulz, aby zvýšilo svoje šance na to, aby si tento týždeň zabezpečilo miesto v prvej dvojke.

Poľský manažér Paulo Sousa 16. júna 2021© Reuters

O súboji na domácej pôde Poľska s najhoršie umiestnenou krajinou sveta San Marínom sa rozhodlo vopred ešte pred kopnutím prvej sobotňajšej lopty. Palo SosaPGE vyhralo v Narodove 5:0.

READ  Živé vysielanie a predpoveď Millman v Opalka pre 2021 kráľovstiev ATP

Carol ŠvajčiarskoHlavička a vlastný gól Christian Broly Pred prestávkou zvýraznilo Poľsko 2:0 Tomáš Getsiora A alternatívy Adam Buxa A Krzysztof Piatek Poľsko zaznamenalo rozhodujúce víťazstvo, aby udržalo tlak na Albánsko.

Keďže Maďarsko je už definitívne mimo súboja o druhé miesto, Poľsko je jedinou skutočnou výzvou pre Albánsko na postup do druhého kola, pričom Sosov tím zaostáva len o jeden bod po neúspechoch proti Anglicku a Maďarsku.

Napriek tomu, že Anglicko je na čele tabuľky, najlepší strelec Poľska s 24 gólmi neprekvapuje. Robert Lewandowski Dánsko (26) je jediným európskym tímom, ktorý strelil viac gólov v predkole.

Štyri z 24 zásahov Poľska boli minulý mesiac masívnym víťazstvom 4:1 nad Albánskom a výsledkom bolo šieste víťazstvo divákov proti Reds and Blocks, ktorí v predchádzajúcich deviatich pokusoch nikdy neporazili svojich nadchádzajúcich súperov.

Albánsko sa kvalifikuje na Majstrovstvá sveta – európsky formát:

Albánsky formát (všetky zápasy):

Poľsko sa kvalifikuje na Majstrovstvá sveta – európsky formát:

Poľský formát (všetky zhody):

Tímové novinky

Poliak Jacques Schweizerok oslavuje prvý gól so spoluhráčmi 1. júna 2021© Reuters

Obranca Albánska a Atlanty pred Kr Fretka Digimcity Počas sobotňajšieho víťazstva proti Maďarsku utrpel zlomeninu predlaktia a teraz ho čaká mesačný zápas. Frederick Wesley Je pripravený reprezentovať tento týždeň.

Vstup Sexy Naposledy si vzal druhú rezerváciu, aby sa kvalifikoval a nebude hrať žiadnu rolu v tomto zápase, aby mohol zaplniť svoje miesto Nedim Bajrami Mierna zmena tvaru hostiteľov.

20-ročný hráč mohol využiť svoju šancu po tom, čo našiel sieť v odraze v troch kvalifikáciách MS, po tom, čo Proza určite zopakoval svoje hrdinstvo proti Maďarsku.

Medzitým to bola emotívna noc Lucas Fabianski V sobotu sa s ním 36-ročný hráč emotívne rozlúčil v 57. a záverečnej 57. minúte za Poľsko.

READ  Dlh: Felix & Denise vstúpili, Bianca vonku ako otvorená

Z Monaka Radoslav Majeki Debutoval, keď nahradil Fabianskeho, no svoje miesto sa vzdá Wojciech Szczesny Tu, kedy Ján Bednárek A Kamil Klik Obaja by sa potom mali vrátiť na tri.

Carol Linnetti Dokáže sa zastaviť a zaplniť svoje miesto Jack Moder, Keď má 17 rokov Káber Kozlovský – ktorý cez víkend pomohol k neskorému gólu Biotechu – musí odísť, aby sa vrátil Piotr Zielinski.

Albánsko možný začiatok série:
Perisha; Kumbulla, Veseli, Ismajli; Hyasaj, Kjasula, Barre, Trashi; பஜ்ராமி; Proja, Sikaleshi

Poľská možná základná zostava:
Šťasný; Glik, Bednarek, Dawidowicz; Bereszynski, Klich, Moder, Jozwiak; Jilinský; Piatok, Lewandowski

Zelené pozadie pre slová SM

Hovoríme: Albánsko 1-2 Poľsko

Na prvý pohľad sa to môže zdať ako regulérne víťazstvo Poľska, no Albánsko v kvalifikácii MS prekonalo očakávania a nemožno to brať na ľahkú váhu.

Minulomesačná prehra 4:1 s poľskými červeno-čiernymi by im však mala dobre poslúžiť a Sousa by si cez víkend mohol oddýchnuť od niektorých veľkých mien, takže očakávame, že hostia zvíťazia v boji o druhé miesto. Krátky zásah.

Vrchná poznámka

Naši odborní spolupracovníci tipér Sporida.com Očakáva sa, že zápas bude menej ako 3,5 gólu. Kliknite tu Zistite, čo ešte predpovedajú pre túto hru a ich osvedčené futbalové tipy.Pod 3.5: Údaje

ID: 466860: 1 false2false3false: QQ :: db Z počítača: LenBod: collect12529: