Hlavné správy

Ukážka: Chorvátsko vs. Slovensko – predpoveď, skupinové správy

Pondelkové kvalifikácie majstrovstiev sveta Ukážky hry Mole – Chorvátsko a Slovensko sú v rozpore s Európou vrátane predpovedí, tímových správ a možných rebríčkov.

Vrchol skupiny Chorvátsko Mal by byť o krok bližšie k spôsobilosti pečate na Majstrovstvá sveta 2022 Keď bežia Slovensko V pondelok večer v Osijeku.

Hostia sú v súčasnosti špičkou skupiny H s Ruskom, zatiaľ čo návštevníci očakávajú prekvapivú jar, aby si zachovali mizivé nádeje, že sa dostanú na budúcoročný globálny turnaj.


Ukážka zápasu

© Reuters

Chorvátsko sa zotavilo z infarktu, pretože ho začiatkom tohto roka vyradilo v 16. kole majstrovstiev Európy 2020.

Počas tohto kúzla mali tímy kolegov z Ruska a Slovenska ťažké výlety, ale napriek tomu nedostali gól a v tomto období sa im podarilo tri víťazstvá.

Blazers si spolu s Ruskom vytvorili zdravší šesťbodový náskok pred tretím Slovinskom, čo znamená, že v pondelok by mohlo byť spečatené miesto v play-off.

Keďže v piatok večer vyhralo Rusko aj Slovinsko, bolo dôležité, aby Chorvátsko urobilo to isté na Cypre, čo sa im vďaka svojim cieľom pohodlne podarilo. Ivan Perišič, Josco Guardiol A Marco Livaza Pri víťazstve 3: 0.

Hoci Luca Motric Na začiatku druhého polčasu bol zmeškaný trest na 1: 0 a druhý a tretí gól neprišli neskoro, pričom diváci nepochybovali, keď výsledok v podrobnom poradí dominoval od začiatku do konca.

Po odohraní piatich z posledných šiestich majstrovstiev sveta sú Východoeurópania pripravení opäť súťažiť na svetovej scéne, kde budú chcieť po roku 2018 vo Francúzsku obsadiť druhé miesto.

Milan Scrinier oslavuje gól Slovenska proti Poľsku na Euro 2020 14. júna 2021© Reuters

Ich nádeje na kvalifikáciu do budúcoročného najväčšieho futbalového zápasu viseli na Slovensku po piatkovej večernej prehre na vlásku.

Ak Rusko padne 1: 0, návštevníci pondelka budú pri cestovaní do Osijeku na štvrté miesto, teda prvé a druhé, o sedem miest pozadu, pričom zostanú ďalšie tri zápasy.

READ  Korónový vírus z Veľkej Británie sa teraz mohol dostať na Slovensko

Výsledkom je, že súťaž sa stala natoľko rozhodujúcou, že hlavný tréner neprijme nič iné ako úspech Stephen Tarkovic A jeho vojaci.

Keďže doposiaľ padlo iba šesť gólov, boli položené pevné základy úspešnej kampane, ale boje na jednej tretine ihriska vytvorili pre Slovákov túto nepríjemnú situáciu.

Piatková porážka s Ruskom bola dokonalým príkladom týchto problémov, pretože napriek 74% držaniu lopty a pokusu o 27 striel na súperov cieľ nedokázali nájsť cestu mimo tvrdohlavých Rusov.

Aby si Slovensko vtieralo do rán viac soli, Slovensko ovládalo svojich hostiteľov vo všetkých zápasoch jedinou strelou na terč a rozhodujúci gól prišiel jedným spôsobom. Milan Screenier Vlastný gól v polovici prvého polčasu.

Chorvátsko sa kvalifikuje na majstrovstvá sveta – Európa:

Chorvátsky formát (všetky zápasy):

Slovensko sa kvalifikuje na majstrovstvá sveta – Európa:

Formát Slovensko (všetky zápasy):


Správy tímu

Joseph Juranovic nakrúcal pre Chorvátsko v júni 2021© Reuters

Chorvátsko sa doteraz muselo na medzinárodnej úrovni s brankárom vyrovnať s množstvom zranení Ivica Ivusic, Obrancovia Dejan Lauren A Jozef Zuranovič, A dopredu Mislav Arsik Po zmiznutí z počiatočnej skupiny všetci zmizli.

Obranca Marseille Duje Caletta-car Jeden z pozvaných, aby nahradil neprítomných, začal v piatok s cyperskou Guardiolou RB Leipzig, kde strelil svoj prvý gól za svoju krajinu.

Fúzia spätných odkazov prišla ako dôsledok skepticizmu o kondícii skúsených Tomagoz Vida Tiež, kto bol schopný postaviť lavičku.

Manažér Slotko Talik Vida môže lákať znovu sa predstaviť vo svojej základnej zostave, ale nezmenenú stránku môže pomenovať podľa dominantnej scény proti Cyperčanom.

Medzitým diváci počas týchto kvalifikačných zápasov nevideli veľa dôležitých hráčov Robert Mack |, Vladimír Weiss, Jacob Hromada A Martin Walgent Nie každý sa predtým mohol pripojiť k svojmu národnému tímu Stanislav Lobotka Dokonca spadol.

READ  Kovit-19: Slovensko daruje 10 000 pracovných miest výmenou za masky

Zvyšok tímu Tarkovic, ktorý v piatok prehral ruskú porážku, sa perfektne hodil a bez akéhokoľvek zranenia má šancu obrátiť sa bokom pri hľadaní zásadného víťazstva.

Chorvátsko je možné v základnej zostave:
லிவகோவிச்; Stanisic, Caletta-car, Cardiol, Sosa; Motrik, Prosovic, Kovacic; Vlasic, Gramatika, Perisic

Slovensko možné v základnej zostave:
ரோடக்; Bekarik, Satka, Screenier, Hongo; Kukka, Hamšík; Schrns, Duda, Rusnak; Strelec


Zelené pozadie pre slová SM

Hovoríme: Chorvátsko 2-0 Slovensko

Vzhľadom na solídne obranné údery Chorvátska a pokračujúcu neschopnosť Slovenska nájsť sieť znamená čisté konto hostí v pondelok potenciálny výsledok.

Diváci však majú priemernú vlastnú obranu, takže niektoré góly sa očakávajú v tomto dôležitom zápase, kde musia mať hostia okrem zapečatenej kvalifikácie aj adekvátnu kvalitu, pričom svoje publikum odsúdia na nevydarenú kvalifikačnú kampaň.


Najvyššia poznámka

Naši odborní partneri tipérov Sporita.com V tomto zápase predpovedal viac ako 1,5 gólu. Kliknite tu Za to, čo pre túto hru predpovedali, a ich osvedčené futbalové tipy.Viac ako 1,5: údaje


ID: 466908: 1 falošná 2 falošná 3 falošná

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close