Ukážka: Malta vs. Slovensko – Predpovede, Skupinové správy, Ranky

Sports Mall Ukážka nedeľňajších kvalifikačných zápasov majstrovstiev sveta – európsky súboj medzi Maltou a Slovenskom, vrátane predpovedí, tímových správ a možných umiestnení.

Slovensko Dokončite proti nim kvalifikáciu majstrovstiev sveta Malta V nedeľu popoludní skupina H hľadá víťazstvo, aby skončila na treťom mieste v divízii.

Medzitým Malta potrebuje víťazstvo, aby si zaručila piate miesto nad Cyprom, čo by jej mohlo pomôcť pred budúcim žrebom kvalifikácie.

Súťažná ukážka

© Reuters

Slovensko by sa pred štartom kampane tešilo z dvoch prehier v deviatich zápasoch proti Chorvátsku a Rusku v ich kádri.

Prvé dve etapy však nie sú problémom, keďže Slovensko vyhralo v štyroch z piatich remíz a musí mať šancu na kvalifikáciu.

To je to, čo nakoniec zostalo Štefan TarkovičSlovensko zaostávalo o deväť bodov a zostávalo mu jeden zápas, takže sa sústredilo na tretie miesto za Slovinskom.

Ak sa má vo štvrtok odohrať nejaký zápas proti tým istým súperom, vyzerá to tak, že ich motivovali dvaja sokoliari prichádzajúci zozadu dvakrát na remízu 2:2.

Dve prehry Slovenska v tejto skupine sú 1:0 s Ruskom a Chorvátskom a za predvedený výkon pocítia, že si tretie miesto zaslúži.

Napriek tomu, že je o šesť bodov jasnejší ako ich ďalší súperi, slovenský tím nebude spokojný po tom, čo v marci nezdolal Maltu.

Malta bola po tomto zápase veľmi frustrovaná.

Čo je ešte pozitívnejšie, dorovnali päť bodov, ktoré nazbierali pred Euro 2008 a tešili sa z najlepšieho kvalifikačného ťaženia vo svojej histórii, no tentoraz odohrali menej zápasov.

Hoci cez víkend bodku oslavovať netreba, Davis jedol Vie, že vyhýbanie sa zlyhaniu pomôže ich snahe posunúť v budúcnosti kvalifikačné žrebovanie.

Malta sa kvalifikuje na Majstrovstvá sveta – európsky formát:

READ  Arkane obsadil prvé miesto na Netflixe odstránením hry s chobotnicou

Slovensko sa kvalifikuje na MS – európsky formát:

Tímové novinky

Tréner Malty Davis Mangia 27. marca 2021© Reuters

Ontrage Duda A Dávid Strelek Slovensko sa tento víkend vráti do XI ako náhradníci.

Marek Hamšík A Ladislav Almázi Oboje sa však môže stratiť Modus PeroV ohrození je aj miesto.

Robert Bosenick Ak chce Tarkovich postupovať inak, alternatívou je záverečná tretina.

Mangia sa mohol rozhodnúť proti vykonaniu niekoľkých zmien v základnej zostave Malty, ktorá bola pre hráčov oddychová počas druhého polčasu proti Chorvátsku.

Steve Pissani, Polčasový náhradník v tomto zápase, dúfam, že sa s ním predstaví aj v strede poľa Jன்rn Christensen Alebo Teddy Duma.

Malta možná štartovacia sekvencia:
போனெல்லோ; Shaw, Agius, Pepe; Attard, Pissani, Christensen, Komenzuli; Mbong, Montebello, Degabriele

Možná štartovacia zostava Slovenska:
ரோடக்; Beckerick, Satka, Screenier, Holbeck; Hamšík, Lobotka, Pero; Mack, Almasi, Haraslin

Zelené pozadie pre slová SM

Hovoríme: Malta 1-4 Slovensko

Napriek ich výkonu v reverznej oprave nevidíme Maltu dosahovať rovnakú úroveň výsledkov. S týmto vedomím možno očakávať, že Slovensko s tým pobeží, pôjde v ústrety víťazstvu a dokončí svoju kampaň na výbornú.

Vrchná poznámka

Naši odborní tipéri spolupracovníci Sporida.com Očakáva sa, že zápas bude menej ako 3,5 gólu. Kliknite tu Zistite, čo ešte predpovedajú pre túto hru a ich osvedčené futbalové tipy.Pod 3.5: Údaje

ID: 469962: 1 false2false3false: QQ :: db Z počítača: LenBod: collect8141: