šport

Ukážka šampionátu WHL 2022 – Seattle Thunderbirds vs Edmonton Oil Kings – sieť WHL

Majstrovstvá WHL 2022 sú späť, pripravené zahodiť peniaze v piatok 3. júna v Edmontone. V tomto náhľade WHL.ca skúma kompatibilitu medzi Edmonton Oil Kings a Seattle Thunderbirds.


Edmonton Oil Kings a Seattle Thunderbirds sa v prvých troch kolách play-off WHL 2022 vydali odlišnými cestami.

Pred vylúčením Winnipegu ICE v piatich zápasoch na šampionáte Východnej konferencie vytvorili Oil Kings vo Východnej konferencii proti Lethbridge Hurricanes a Red Man Rebels bilanciu 12:1.

Cesta do Seattlu je dlhá a táto cesta je tiež priateľkou Thunderbirds. Kelowna prešla cez Rockets v piatich zápasoch v prvom kole v Seattli, ale bola nútená zmobilizovať sa zo série porážok 3:1 a 3:2 proti Portland Winterhawks a Kamloops Blazers.

Pred piatkovým zápasom 1 (19:00 MT, Rogers Place) je medzi oboma stranami skutočne neznámy pocit. Edmonton a Seattle sa proti sebe nestretli od októbra 2019, pričom Oil Kings a Thunderbirds sa nikdy predtým nestretli v play-off WHL.

Niektoré úvody sa však ešte musia aktualizovať. Talentovaní útočníci Justin Sordif a Lucas Svezkovsky budú stáť na opačných stranách červenej čiary na šampionáte WHL 2022 v roku 2019, tri roky po tom, čo boli súčasťou Vancouver Giants proti Guidanovi Kuhleymu a Prince Albert Riders.

Obranca Edmontonu Simon Kubišek strávil dve sezóny v Silks v Seattli, čo znamenalo jeho prvú šancu čeliť svojim starým spoluhráčom v konkurenčnom prostredí Game 1.

Súťaže, ktoré sa konajú v ropnej krajine, prilákajú množstvo rodín a priateľov. Menej ako 12 hráčov na oboch stranách je z oblasti Edmontonu, vrátane popredných hráčov Dylana Gundera a Jareda Davidsona.

S 15 príležitosťami NHL v sérii a štyrmi výbermi v prvom kole (Guenther, Sebastian Cossa, Kaiden Guhle a Jake Neighbors) je obranca Seattlu Kevin Korchinski (# 7 – severoamerickí korčuliari) Blu-ray WHL vo finále NHL Central. Poradie skautov pred draftom NHL 2022.

READ  "Samozrejme 2-3 roky": Simona Halepová prelomila fámy o odchode do dôchodku

Keď už hovoríme o sebaobrane, Oil Kings aj Thunderbirds sa môžu pochváliť talentom a hojnosťou mriežky na modrej čiare. Kuhley a Luke Prokop sa stali dominantným obranným duom v play-off WHL v roku 2022, zatiaľ čo štyri najlepšie nové lietadlá z Winnipegu v Seattli vedú dodávateľ Tyrell Boyer a slovenský olympionik Samuel Nasco.

Oba kluby v posledných rokoch zdvihli nad hlavu trofej Eda Synoveta a určite to chcú urobiť znova. Edmonton sa naposledy stal šampiónom WHL v roku 2014, zatiaľ čo Thunderbirds majú pekné spomienky na beh šampionátu WHL 2017.

Perth čaká na víťaza WHL Glory a 2022 St. John, NB Memorial Cup.

Hra Breakers

Edmonton Oil Kings: Dylan Gunder je jednoducho posilou pre Edmonton. V 13 zápasoch Arizona Coyotes Prospect skóroval 13-krát, vrátane šiestich presiloviek. Gunderovo uvoľnenie je jedno z najlepších vo WHL a je nemilosrdné, keď dostane čas na ľavej strane Power-Play.

Seattle Thunderbirds: Šanca Pittsburghu Penguins Lucas Svezkowski posunul svoju hru od príchodu do svojho domovského štátu na inú úroveň a je druhý za Thunderbirds v sérii majstrovstiev WHL s 24 bodmi (9G-15A). Nielen to, ale každá séria napredovala, na jar tejto jari získal celkovo deväť bodov (2G-7A) v šiestich Game Five, Sixers a Sevens.

Goldening

Edmonton Oil Kings: Prvý kolo Detroitu Red Wings Sebastian Cosa bude nosiť poštu pre Oil Kings na šampionáte WHL a vstúpi do série ako jeden zo štyroch hráčov siete s menej ako 2,00 gólmi proti priemeru v týchto play-off. Produkoval Fort McMurray, Alta. Dom je mimoriadne pohodlný na snehu; V siedmich zápasoch play off domácej WHL inkasoval iba sedem gólov.

Seattle Thunderbirds: Prospekt draftu NHL 2022 Thomas Milick túto jar upútal pozornosť skautov NHL, prepadol sa do konečného poradia NHL Central Scouting a dostal svoj Thunderbird do série majstrovstiev WHL. Coquitlam, produkt BC, zaznamenal v máji 0,926 percenta úspor. Dosiahlo šesť z jeho 12 víťazstiev v play-off WHL.

READ  Srbsko odsúdi Rusko, ak Gelenskij odsúdi bombardovanie NATO z roku 1999 - EURACTIV.com

X faktory

Edmonton Oil Kings: Očakávanie Florida Panthers Hra Justina Sordipa dosiahla na šampionáte Východnej konferencie ďalšiu úroveň. Surrey, produkt BC bol oslňujúci niekoľkými víťaznými gólmi, vrátane fantastického determinantu predĺženia v hre 3 proti Winnipegu.

Seattle Thunderbirds: V tejto sezóne prekonal zranenie a utrpenie a tento týždeň na šampionáte WHL kapitána Thunderbirds Tyrella Boyera 2022 získal s tímom Winnipeg Jets zmluvu v Perthe aj vstupnú zmluvu. Cochrane Product, Alta. Vedie Seattle v hodnotení +16 v 19 zápasoch po sezóne.

Tabuľka série

Šport Divák Dom Dátum čas
1 V Seattli Edmonton Piatok 3. júna 7:00
2 V Seattli Edmonton 5. jún, nedeľa 4:00
3 Edmonton V Seattli utorok 7. júna 8:05
4 Edmonton V Seattli Streda 8. júna 8:05
5 * V Seattli Edmonton Sobota 11. júna 7:00
6 *⁇ V Seattli Edmonton Pondelok 13. júna 7:30
7 * V Seattli Edmonton V utorok 14. júna 7:00

^ – Vymenovaný za vlastný tím Seattlu a dostal poslednú zmenu.

Nedávne pravidelné stretnutia sezóny
Seattle (2) v Edmontone (6) – 26. októbra 2019
Edmonton (3) Seattle (7) – 13. októbra 2018
Seattle (3) v Edmontone (1) – 2. novembra 2017


S WHL Live na CHL TV si môžu fanúšikovia zakúpiť WHL All-Access Pass za zľavnenú cenu 59,99 $ a príslušné dane a poplatky za každý zápas naplánovaný počas play-off WHL 2022.

WHL naživo – balíčky play-off WHL 2022
Celý prístup: 59,99 dolárov
Zaokrúhlenie: 19,99 USD za kolo
24-hodinový prístup: 8,99 dolárov

READ  Američania idú v rozstrele 0:5, vo štvrťfinále mužského olympijského hokeja padajú so Slovenskom

* Všetky ceny v kanadských dolároch
+ Dane a poplatky za kompatibilitu nie sú zahrnuté

WHL Live on CHL TV je k dispozícii fanúšikom kdekoľvek na svete a ponúka vysokokvalitné streamovanie hier WHL na platformách Apple TV, Roku a Amazon Fire TV, na mobiloch s iOS a Android a na internete pomocou Safari alebo Google Chrome. Prehliadače. Navštívte WHLLive.com Pre úplné podrobnosti.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close