Hlavné správy

Ukážka: Slovensko vs. Azerbajdžan – predpoveď, skupinové novinky, zostavy

SportsMole prináša ukážku štvrtkového zápasu Ligy národov medzi Slovenskom a Azerbajdžanom, vrátane predpovedí, tímových správ a možných zostáv.

Slovensko vezmi to Azerbajdžan V lige C-skupina 3 Liga národov UEFA štvrtok.

Oba tímy budú bojovať o druhé miesto, ak sa Bielorusko nevyhne prehre s lídrom skupiny Kazachstanom skôr v Astane.


Ukážka súťaže

© Reuters

Keďže Falcons vypadli z druhej priečky Európy po tom, čo získali len štyri body zo skupiny, v ktorej boli Česko, Škótsko a Izrael, mnohí by očakávali, že sa Falcons odrazia od ligy C na prvý pokus.

Napriek tomu, že doma porazili Bielorusko aj Azerbajdžan 1:0, dve prehry s Kazachstanom znamenajú, že ak chcú získať prvenstvo vo svojej skupine, budú sa musieť spoliehať na podporu odinakiaľ.

Zápas Kazachstanu proti Bielorusku sa začína na Štadióne Antona Maladinského niekoľko hodín pred zápasom Slovenska proti Azerbajdžanu. Francesco Calzona V súčasnosti je strop jeho strany viditeľný v podmienkach Ligy národov.

Keďže bol tento 53-ročný hráč menovaný do svojej prvej funkcie hlavného trénera minulý mesiac, bude mať záujem dosiahnuť pozitívny vplyv vo svojich prvých dvoch zápasoch proti krajinám, ktoré jeho predchodca dokázal poraziť.

Emin Makhmutov z Azerbajdžanu oslavuje 30. marca 2021 so svojimi spoluhráčmi prvý gól© Reuters

Pre Azerbajdžan, ktorý je vo svetovom rebríčku FIFA na 128. mieste, by bolo udržanie si pozície v tretej Európe v druhej po sebe idúcej kampani Ligy národov solídnym úspechom.

Krajina z Kaukazu, ktorá v prvej časti turnaja postúpila z najnižšej ligy, skončila naposledy na treťom mieste, čo je pozícia, v ktorej sa ocitli pred svojou tohtoročnou cestou na Slovensko.

V skutočnosti ich minulé víťazstvo proti Bielorusku zdvihlo o dva body nad svojich súperov a odkoplo ich od nohy 3. skupiny. Bielorusko čaká v nadchádzajúcom týždni dva náročné zápasy, hlavný tréner Gianni de Bassi Človek si môže byť istý, že hlavný cieľ jeho strany je už blízko k dosiahnutiu.

READ  Zavraždený novinár John Cusiak | Slovensko v prípade News zriaďuje nový proces

Bývalý šéf Turína však nedovolí, aby sa jeho hráči uspokojili, najmä keď majú hrať oveľa viac. Hoci sú prvé či druhé miesta pred štvrtkovým výkopom v Trnave otvorené, bude od jeho tímu vyžadovať maximálne úsilie a organizáciu, aby utiahol šokujúci výsledok proti slávnejším súperom.

Formát slovenskej Ligy národov:

Forma Slovenska (všetky zápasy):

Formát Azerbajdžanskej ligy národov:

Azerbajdžanský formát (všetky zápasy):


Skupinové správy

Milan Škriniar oslavuje gól Slovenska proti Poľsku na Euro 2020 14. júna 2021© Reuters

Slovensko by malo privítať Milan Škriniar Obranca Interu Miláno sa vrátil do zostavy v júni po tom, čo pre zranenie stehennej šľachy chýbal v predchádzajúcom kádri svojho národného tímu.

Po medzinárodnom dôchodku Marek HamzicOčakáva sa, že 27-ročný hráč bude pred štvrtkovým zápasom vymenovaný za stáleho kapitána Slovenska, pričom Calzona na svojej tlačovej konferencii prezradil: „Hráčov sa okamžite opýtam, koho chcú. Ak povedia Škriniar, súhlasím.“ ..“

Jeden zo starších hráčov, ktorý nie je k dispozícii na výber Ondrej DudaSuspendovaný po červenej karte po prehre proti Kazachstanu Lucas Haraslin Existuje podozrenie na zranenie kolena.

Azerbajdžan je medzitým bez hráča kvôli suspendácii Kismet Alijev Odohral ešte jeden zápas po vylúčení pri remíze 0:0 proti Bielorusku na začiatku turnaja.

De Pasi pravdepodobne zostane pri rovnakej základnej jedenástke, ktorá ukončila svoju 12-zápasovú sériu bez víťazstva posledným výhrou nad Bieloruskom.

Slovenská pravdepodobná základná zostava:
Rodák; Becarič, Giomber, Škriniar, Hanko, De Marco; Kuka, Lobotka, Hrosovský; Jirga, Poseník

Pravdepodobná základná zostava Azerbajdžanu:
Mehemedelijev; C Huseinov, Mustafazada, Kusenov; Husajnov, Machmudov, Pascual, Almeida, Salahli; Dadašov, Šejjev


SM slová zelené pozadie

Hovoríme: Slovensko 2:0 Azerbajdžan

Hráči Slovenska budú pravdepodobne viac motivovaní ako zvyčajne, keďže prvýkrát hrajú pred svojím novým manažérom.

Azerbajdžan je porazený zriedkavo, no pravidelne sa bije a nič iné si vo štvrtok v Trnave ani nevieme predstaviť.

READ  Nároky na nárast útokov vlkov na Slovensku rozdeľujú názor - DW - 17.11.2022

Pre analýzu údajov najpravdepodobnejších výsledkov, skóre a ďalších informácií pre tento zápas kliknite sem.


Dôležitá poznámka

Naši odborní tipéri partneri Sporida.com V tomto zápase sa očakáva menej ako 3,5 gólu. Kliknite tu Zistite, čo ešte predpovedajú pre túto hru a ich osvedčené futbalové tipy.3.5 Pod: Údaje


id:495018:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect10391:

Ukážky e-mailom

Pre získanie kliknite sem Herný krtkoDenný e-mail s ukážkami a predpovedami pre každú hlavnú hru!


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close