Technológie

Ukrajina prežije a USA sa roky pripravujú na prevzatie zbraní, hovorí Pentagon Hicks

Americkí predstavitelia obrany veria, že Ukrajina prežije ruskú inváziu a civilný predstaviteľ Pentagonu č. 2 povedal, že už plánuje, ako krajinu vyzbrojiť z dlhodobého hľadiska.

„Myslím, že dnes môžeme s istotou povedať, že bude existovať krajina s názvom Ukrajina. Bude to suverénna krajina a tá krajina bude mať armádu, ktorú treba chrániť,“ povedala v pondelok námestníčka ministra obrany Kathleen Hicksová. schopnosti Ukrajincov brániť sa z dlhodobého hľadiska.“

Počet Pentagonu čelí výzve podporovať Ukrajinu, modernizovať americkú armádu, aby zabránila Číne, a to v čase rastúcej inflácie a možnej recesie. 2 Civilný vodca vysvetlil, ako sa ministerstvo obrany snaží súčasne riešiť mnohé bezprecedentné výzvy. , Počas exkluzívneho rozhovoru 7. výročný samit o obranných technológiách.

Spojené štáty pred dvoma týždňami oznámili, že ako novú súčasť začnú na Ukrajinu posielať diaľkové delostrelectvo, vrtuľníky a ďalšie ťažké zbrane. balík zbraní v hodnote 700 miliónov dolárov. Rezort sa však podľa Hicksa snaží o dlhodobý prístup k podpore Ukrajiny v nasledujúcich piatich, 10 a 20 rokoch.

„Určite uvažujeme o vytvorení spojenca na Ukrajine a pridaní všetkých lekcií, ako je asistencia, rady a asistencia,“ povedal. Myslím si, že sme na to dobre pripravení. Mnohí z našich spolupracovníkov a priateľov sú takí a teraz spoločne pracujeme na tom, aby sme určili, ktorá cesta je najlepšia. Pokračujúca podpora vraj presahuje rámec zbraní. „Snažíme sa premýšľať cez dva typy zariadení, ale tiež premýšľať o dlhodobom výcviku a úsilí o vytvorenie bezpečnosti, ktoré potrebujú.“

z Ukrajiny Oľga StepanishinaPovedal podpredseda vlády pre európsku a euroatlantickú integráciu Bezpečnostná jedna Pred dvoma týždňami tieto požiadavky zahŕňali paľbu na veľké vzdialenosti a ďalšie vybavenie a zbraňové systémy, ako sú drony. Najdôležitejšie je podľa neho zrejme to, že existuje logistický systém a plán, ktorý zabezpečí, aby západné krajiny v budúcnosti okamžite dodávali Ukrajine.

READ  Aktualizácia: Steam potopí mesto po tom, čo vývojár obviní vydavateľa z krádeže hier

Počas GLOBSEC Bratislava Forum na Slovensku povedal: „Máme primárne zbrane, ktoré potrebujeme, ale čo je dôležitejšie, nepretržitú, integrovanú a včasnú distribúciu…“ „Ak existuje priepasť medzi politickou dohodou a skutočnou praxou, podpora bude v čase vojny neprijateľným darom.“

Hicks bol tiež obvinený z toho, že pomáhal modernizovať Pentagon v čase veľkých ekonomických kríz. Zatiaľ zaznamenané čísla inflácie nemali „výrazný“ vplyv na „kúpnu silu“ Pentagonu, ale povedal, že skúma, ako by to mohlo ovplyvniť načasovanie a harmonogram akvizičných plánov a programov.

„Očakávam, že ich uvidíme v dlhodobom horizonte,“ povedal. „Tabuľka je jedna z vecí, na ktoré sa skutočne sústredím – začínam zisťovať, či ju máme – máme veľa obchodov s pevne stanovenou cenou, napríklad nevidíme zvýšenie ceny, pretože ide o dohodu s pevnou cenou, ale môžeme sa pozrieť na tabuľky a môže to byť dodávateľský reťazec, môže to súvisieť so zamestnancami atď.…”

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close