Zábava

Úloha v novej sérii: Od superstar Schindlerovej herečky … Hviezda bude na JOJ-ke!

Začiatkom októbra odštartovala na obrazovkách JOJky nová séria Uhorčík. Presne na toto sa televízia spoliehala pri podpore sobotnej sledovanosti. V novinke z pera zabávača Reného Štúra hrá veľké množstvo známych hercov a o to väčšie bolo prekvapenie, keď sa medzi hlavnými postavami objavil aj bývalý superstarista Tomáš Bezdeda.

VIDEO: Martina Schindlerová získala rolu v novej jojkárskej sérii

A jeho kolegyňa z prvej série speváckej šou Martina Schindlerová onedlho pribudne na obrazovkách. Svedčia o tom upútavky na sobotňajšiu epizódu – známa brunetka tam účinkuje vo veľkých dobových šatách a hrá opernú speváčku. Zaujímalo nás preto, ako sa k tejto postave dostal.

„Dohodli sme sa na mojom účinkovaní v seriáli tak, že sme s René Štúrom a Tomášom Bezdedom boli na spoločnom obede a obaja mi o sérii povedali, že aj pri natáčaní je veľká zábava a že scenár je už hotový,“ opísal pre Topky.sk osudové chvíle speváka. V jednej epizóde musí jej postava naspievať pieseň Je t’aime. Scenárista rozhodol, že najvhodnejším kandidátom bude Martin.

Martina Schindlerová hrala opernú speváčku v sérii Uhorčík.

Zdroj: Tv Joj / Stanka Topoľská

A hneď to prijala. „Myslel som si, že by som mohol hrať takého speváka,“ prezradil Schindler, ktorý má vďaka televíznej šou bohaté skúsenosti so spevom piesne od Lary Fabian. Zaujímavosťou tiež je, že to nie je Martinova prvá skúsenosť s herectvom. Ako dieťa niekoľko rokov navštevovala SZUŠ Ludus, kde aj účinkovala.

Potom si však určite vybrala spevácku kariéru. „Keď som mal asi 12 rokov, potreboval som tráviť všetok svoj voľný čas spevom a kapelou, takže som odišiel od herectva tak. Mrzí ma to. V minulosti som dostal pár ponúk na hranie vo filme resp. v muzikáli, ale nie vždy som to nakoniec prijal a v tejto sérii budem hrať až teraz, aj keď je to naozaj iba mini hosť, “ dodala.

READ  Rusko tvrdí, že spor so Sputnikom V so Slovenskom nenaruší dôveru EÚ

Martina Schindlerová účinkovala v jojkárskej sérii Uhorčík.
Úloha v novej sérii:

Zdroj: Tv Joj / Stanka Topoľská

Pozeráte sériu Uhorčík?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close