Zábava

UP plánuje usporiadať ministerské road show v 20 krajinách, môže ísť aj hlavný minister Yogi

Vláda Yogi Adityanath plánuje vyslať všetkých svojich ministrov na road show v takmer 20 krajinách pred budúcoročným summitom Global Investors Summit, kde sa očakáva, že sám hlavný minister vycestuje do zahraničia.

Predstavitelia uviedli, že delegácia ministrov bude vyslaná na tieto roadshow v septembri a novembri, keďže na Svetovom summite investorov naplánovanom na január bol stanovený cieľ investície vo výške 10 miliónov rupií. CM môže navštíviť aspoň jednu krajinu.

Ministri uskutočnia návštevy v trojčlennom tíme vrátane ministra kabinetu, štátneho ministra a nezávislého ministra.

Očakáva sa, že ministri zapôsobia na investorov v štátoch Uttarpradéš a ich lepšie investičné prostredie pod vládou Yogi Adityanath.

Prípravy na to začali.

Predstavitelia uviedli, že Singapur prejavil záujem stať sa „prvým partnerom krajiny“ na summite. Predtým, v roku 2018, boli Holandsko, Japonsko, Slovensko, Fínsko, Česká republika, Maurícius, Thajsko, Nepál a Belgicko partnerskými krajinami na podobnom samite, ktorý usporiadala vláda štátu Uttarpradéš.

Okrem týchto krajín budú ministerské delegácie robiť road show aj v Anglicku, USA, Kanade, Spojených arabských emirátoch, Švédsku, Izraeli, Francúzsku, Nemecku, Južnej Kórei, Rusku a Austrálii, uviedli predstavitelia.

Prečítajte si najnovšie správy, najnovšie správy, najlepšie videá a živé televízne vysielanie tu.

READ  Slovenské kiná tento týždeň premietajú severské filmy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close