Svet

Úplne nová doba: Táto kráska mieri aj do Bieleho domu, ľudia ju milujú

Celý svet s napätím sleduje výsledok tesnej prezidentskej bitky v USA. U nás sa však málo hovorí, že ak vyhrá Joe Biden, prinesie do Bieleho domu nový vánok v podobe svojej dcéry.

Ashley Biden (39) sa označuje za sociálnu pracovníčku, aktivistku a podnikateľku s vášňou pre vytváranie trvalých zmien. Najmä pokiaľ ide o chudobu.

Joe Biden a Donald Trump sú v súčasnosti najsledovanejšími menami v USA. Ak budú splnené predpoklady a víťazom bude Biden, nastane nová éra, keď už Ivanka Trumpová (a Melanie) nebude hlavnou hviezdou. Joe Biden má dcéru, ktorú Amerika už miluje!

Ivanka Trump, Donald Trump, Ashley Biden, Joe Biden

Fotogaléria

Ivanka Trump, Donald Trump, Ashley Biden, Joe Biden

Zdroj: Profimedia

Zložitý príbeh

Kandidát na prezidenta Joe Biden, ktorý je hlasom demokraticky zmýšľajúcich ľudí, skrýva za svojím úsmevom veľa bolesti. Jeho osobný život ovplyvnilo niekoľko tragédií.

V roku 1972, krátko po zvolení do Senátu, zahynula pri autonehode jeho prvá manželka Neilia Hunter a ich mladá dcéra. Dvaja synovia, Beau a Hunter, prežili vážne zranenia.

Bidenova rodina v roku 1987 - Hunter Biden, Beau Biden, Ashley Biden, Jill a Joe Biden

Fotogaléria

Bidenova rodina v roku 1987 – Hunter Biden, Beau Biden, Ashley Biden, Jill a Joe Biden

Zdroj: Profimedia

Od roku 1977 je druhýkrát ženatý, jeho manželka Jill Tracy má dcéru Ashley. Bohužiaľ v roku 2015 podľahol jeho syn Beau rakovine vo veku 46 rokov.

Je to však jeho jediná dcéra Ashley, ktorá mu robí veľkú radosť a Bidenovi sa vďaka nej podarilo nejako zastaviť smrť svojich blízkych.

Bezvýhradne verí svojmu otcovi

Pravidelne hovorí pri verejných prejavoch svojho otca a podporu svojej kandidatúry považuje za samozrejmosť.

„Stojím si za ním, pretože ho zbožňujem, ale tiež hlboko verím, že má charakter, víziu a schopnosť viesť našu krajinu. Nie je to len preto, že si myslím, že je najlepším človekom na svete. S mojím otcom – ako budúcim prezidentom, budeme bližšie k riešeniu veľkých výziev našej generácie a celej spoločnosti. Joe Biden má empatiu a odvahu vymazať rasové a ekonomické rozdiely. „

Ashley Biden

READ  Erdogan poslal Macrona opäť na psychologické vyšetrenie

Fotogaléria

Ashley Biden

Zdroj: Profimedia

Zdá sa, že jej veľavravné slová mali medzi obyvateľstvom pozitívny ohlas, pretože jej otec už získal najvyšší počet hlasov v histórii amerických prezidentských volieb.

Narodila sa, aby pomohla

Ashley sa netají tým, že má pocit spolupatričnosti, pomáha jej od malička. So smiechom tvrdí, že je to zakódované v DNA:

„Môj otec je celoživotný zamestnanec v štátnej službe, mama bola učiteľkou na základnej škole. Chcela som študovať sociálnu prácu, pretože k pomoci ma viedli už od detstva.“ Svoje viery a životné smerovanie si postupne rozvíjala.

Joe Biden, Ashley Biden

Fotogaléria

Joe Biden, Ashley Biden

Zdroj: Profimedia

“Jedného dňa počas školy som zistil, že lesk na perách Bonne Bell sa testuje na zvieratách. Neváhal som ani chvíľu a zobudil som všetkých svojich spolužiakov, aby písali nesúhlasné listy s vedením spoločnosti priamo so mnou,” smeje sa dnes na danú spomienku na charizmatickú brunetku.

Neskôr podľa Ashley podľahla túžbe starať sa o delfíny, ktoré uviazli v rybárskych sieťach. „Môj otec ma spojil s kongresmankou Barbarou Boxerovou, ktorú som nazval„ Lady Dolphin “. Pod jej dohľadom som začal pracovať na sprísnení zákonov na ochranu týchto krásnych zvierat. ““

Na počesť brata

Ashley je už niekoľko rokov výkonnou riaditeľkou Centra pre spravodlivosť v Delaware. V období rokov 2014 – 2019 tu pracovala dcéra kandidáta na prezidenta, ktorá predtým pôsobila aj ako zástupkyňa riaditeľa neziskovej právnickej skupiny.

Hunter Biden, Ashley Biden - 6. júna 2015 Ashley sa prihovára na počesť brata Beaua Bidena v kostole svätého Antona Paduánskeho vo Wilmingtone v Delaware

Fotogaléria

Hunter Biden, Ashley Biden – 6. júna 2015 Ashley sa prihovára na počesť brata Beaua Bidena v kostole svätého Antona Paduánskeho vo Wilmingtone v Delaware

READ  Katalánski separatisti blokovali železnice, požadovali nové referendum a amnestie

Zdroj: Profimedia

Inšpiráciou jej bol jej starší brat Beau. Pre Ashleyho bolo dôležité pokračovať v jeho odkaze, najmä v reforme systému trestného súdnictva.

Založila si vlastnú spoločnosť

Po smrti svojho milovaného brata Ashley založila organizáciu živobytia. Navrhuje a predáva odevy americkej výroby, aby venovala príjmy z predaja komunitným organizáciám v DC a Delaware.

Organizácia má tiež v úmysle podporiť reformu súdnictva, zlepšiť vzdelávanie detí, minimalizovať ekonomické rozdiely, poskytnúť financovanie ekonomického pokroku alebo jednoducho priniesť útulné, funkčné a elegantné mikiny pre všetkých rovnako zmýšľajúcich ľudí.

Jej manžel je uznávaným lekárom

Ashley je vydatá od 2. júna 2012. Jej manželom sa stal Howard Kerin. Spoznala ho prostredníctvom svojho dnes už zosnulého brata, dva roky pred svadbou. Zosobášili sa v kostole, v ktorom bola pokrstená Ashley, v Delaware.

Joe Biden, Ashley Biden, Jill Biden, Howard Krien

Fotogaléria

Joe Biden, Ashley Biden, Jill Biden, Howard Krien

Zdroj: Profimedia

Jej manžel Howard, ktorý je mimochodom veľmi uznávaným chirurgom vo Filadelfii, nielenže pracuje v charite a plastickej chirurgii, ale tiež zastáva pozíciu hlavnej lekárskej politiky a inovácií vo fakultnej nemocnici Thomasa Jeffersona, ale je tiež docentom otorinolaryngológie. .

Pekná kvetina v mladosti

Americký časopis Washington Examiner tvrdí, že vo veku 17 rokov bola Ashley zatknutá za prechovávanie marihuany, obvinenia boli neskôr stiahnuté. Tým sa však drogové škandály v jej prípade neskončili.

O desať rokov neskôr sa jej „priateľ“ pokúsil predať video zo skrytej kamery New York Post, na ktorom žena pripomínajúca Ashley šnupe kokaín. Aj jej bývalí spolužiaci z univerzity v Tulane sa zhodujú, že bola známou milovníčkou zábavy a večierkov.

Ashley Biden

Fotogaléria

Ashley Biden

READ  Stredovek nie je u konca! Štúdia odhalila, že lov čarodejníc stále prebieha

Zdroj: Profimedia

Či tak alebo onak, je zrejmé, že akékoľvek úsilie o diskreditáciu jej osoby zlyhalo a Ashley zintenzívnila svoju pozíciu, aby sa stala veľmi populárnou členkou jednej z najvplyvnejších amerických rodín súčasnosti.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close