Hlavné správy

Uruguaj odohrá prvý prípravný zápas v Rakúsku a druhý na Slovensku

Diego Alonso sa stretne s Iránom a Kanadou.

Uruguaj odohrá dva prípravné zápasy proti Iránu a Kanade v termínoch FIFA v septembri. Jeden turnaj sa bude konať v Rakúsku a druhý na Slovensku.

Teoreticky sa mali hrať zápasy vo Viedni (Rakúsko) a nebeských rivaloch Iráne a Katare, ale nakoniec sa iránsky tím a Kanada stretnú s Diegom Alonsom v Rakúsku a na Slovensku.

Prvý priateľský zápas odohráme v piatok 23. septembra o 13:00 u nás proti Iránu v NV Arena v rakúskom Sankt Boltone. Druhý zápas odohráme v utorok 27. septembra v rovnakom čase proti Kanade na štadióne Talne Pol v Bratislave. Podobne ako Uruguaj sa oba tímy pripravujú na majstrovstvá sveta v Katare.

Ako informoval novinár Rodrigo Romano, trénerský štáb Uruguaja sa tento štvrtok vybral do Viedne pripraviť sa na dvojitý termín a konečná súpiska hráčov by mala byť v poriadku od pondelka 19. septembra.

Hoci je teoreticky rozhodnuté, že pôjde o finále majstrovstiev sveta, nie je vylúčené, že záverečný prípravný zápas sa odohrá v novembri, keď budú futbalisti pred odchodom do Kataru v Izraeli. pôjde

Uruguaj sa bude snažiť pokračovať v dobrých výsledkoch, odkedy „Whirlwind“ prevzal vedenie tímu. Po víťazstve v kvalifikácii tím zdolal Mexiko, remizoval so Spojenými štátmi a na Centenario Stadium porazil striedajúcu Panamu.

Na majstrovstvách sveta si La Celeste rozdá skupinu s Južnou Kóreou, Ghanou a Portugalskom.

READ  Moskva odsúdila vyhlásenie USA o sankciách proti Iránu ako nezákonné

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close