Svet

USA: Inštalatér, ktorý nájde peniaze na kostolných stenách, bude odmenený 20 000 dolármi

Inštalatér našiel na stenách kostola Lockwood v Houstone obálky s veľkými sumami peňazí a šekmi. (Foto: lakewoodchurch.com)

To bolo vlani 10. novembra Inštalatér našiel v obálkach tisíce dolárov Za stenou, pri práci iglesia Lakewood O slávnom pastorovi Joel Austin, V Houstone, Texas, za vaše dobré skutky, organizáciu Prostriedky odrádzajúce od zločinu Povedal, že dostanete 20 tisíc dolárov Ako odmenu.

Justin, inštalatér identifikovaný iba krstným menom, pracoval na stránke, najmä hľadal Odstráňte toaletu A začalo sa to lámať Stena Vtedy sa to dozvedel Stovky obálok s peniazmi, Šeky a hotovostné príkazy.

„Nepadli predo mnou, ale Spadol na stenu. Áno, počul som hluk na stene, “povedal Justin moderátorom Ranná žiarovka Dodal: „Obrátil som sa na seba Žiarovka Nájdete tam prehľady, nejaké dolárové bankovky, náhodné veci.

Polícia ďalšie podrobnosti o náleze nezverejnila, hoci odhaduje, že môžu byť Asi 500 obálok s hotovosťou, podobne, A Vyšetrovanie Ak chcete zistiť, či ide o ten istý dar, ktorý bol údajne ukradnutý 2014.

Inštalatér povedal, že objav bol tou najúžasnejšou vecou, ​​akú kedy v živote videl, avšak táto osoba bola sklamaná odpoveďou Joela Austina a zúčastnil sa nedeľnej bohoslužby vedenej pastorom a čakal, kým pomenuje, čo sa stalo.  Ten istý týždeň.  (Foto: EFE / Sebastiao Moreira)
Inštalatér povedal, že objav bol tou najúžasnejšou vecou, ​​akú kedy v živote videl, avšak táto osoba bola sklamaná odpoveďou Joela Austina a zúčastnil sa nedeľnej bohoslužby vedenej pastorom a čakal, kým pomenuje, čo sa stalo. Ten istý týždeň. (Foto: EFE / Sebastiao Moreira)

Luckwood Church povedal, že ich toho roku okradli 600 tisíc dolárov, Vrátane 200 tisíc dolárov v hotovosti a 400 tisíc dolárov v šekoch.

Inštalatér sľúbil, že to bude pravdepodobne vynález Veľmi vzrušujúce To videl v jeho živote, však, človek Bolo to sklamanie Ako odpoveď Joela Austina sa zúčastnil nedeľnej pastoračnej bohoslužby a čakal, kým pomenuje, čo sa stalo v ten istý týždeň.

ale Austin o vynáleze nehovoril A oveľa menej inštalatér, ktorý RozčúlenýTešil som sa na pár slov od pána farára.

READ  Texaská polícia odhalila, že kartely páchajú vraždy na hraniciach s USA

V tomto kontexte, rady povedali Neprijateľné A pretože situácia s nájdenými peniazmi je veľmi neprehľadná Zničte všetky pomôcky Ktoré cirkev vychovala pre komunitu.

Pastor Joel Austin nespomenul objavenie inštalatéra vo svojej nedeľnej bohoslužbe a na ceremónii neuznal jeho dobrý skutok.  (Foto: Facebook / Lakewood Church)
Pastor Joel Austin nespomenul objavenie inštalatéra vo svojej nedeľnej bohoslužbe a na ceremónii neuznal jeho dobrý skutok. (Foto: Facebook / Lakewood Church)

Lakewood Church bol založený Televangelista John Austin Spolu s druhou manželkou Todi v roku 1959 patril k tým naj Vplyv V Spojených štátoch.

Tvoj najmladší syn, Joel Austin nastúpil do úradu po smrti svojho otca A pod jeho vedením sa veľkosť zhromaždenia znásobila takmer o jednu 500 percent Každý týždeň príde 30 tisíc ľudí.

Toto je v kostole Štyri služby v angličtine a dve služby v španielčine Vysiela sa na Trinity Broadcasting Network a Destor, objavuje sa aj na sekulárnych sieťach, ako sú Fox Network a ABC Family.

A. v polovici, keď to bolo v Nashville v USA Náboženský obrad, Muž so zbraňou vstal a išiel Stred miestnostiVzápätí sa prítomní uklonili.

Vtom to skúsil jeden z pastierov Tichí ľudia, Keď sa však údajný útočník priblížil k ľuďom, zozadu z miesta vyšiel ďalší minister. Strelec zaútočil zozadu, Dokázali ho zraziť niekoľkými pohybmi.

Podľa predstaviteľov Baganda nebol členom cirkvi, ale pred incidentom sa zúčastnil niektorých obradov.  (Obrázok: Snímka obrazovky)
Podľa predstaviteľov Baganda nebol členom cirkvi, ale pred incidentom sa zúčastnil niektorých obradov. (Obrázok: Snímka obrazovky)

Práve v tom čase mu viac mužov pomohlo dostať sa na zem Urobte ho imobilným Kedy policajt Na to miesto medzitým niektorí z tých, čo prišli, odišli cirkvi.

Polícia identifikovala 26-ročného muža Desire Baganda, Sľúbili, keď bol prevezený do väzby, Muž povedal, že to bol JežišA kostoly aj školy by mali byť „tiché“.

Podľa úradníkov Baganda nie je členom cirkvi, Pred incidentom sa však zúčastnil niekoľkých obradov. V tomto momente sa muž konfrontuje 57 počíta Za najhorší útok.

READ  Počet infikovaných v Chorvátsku je rekordný: Masová infekcia turistov po návrate z Makarskej

Nikto z prítomných nebol zranenýAle určite to bol nezabudnuteľný deň pre členov tej cirkvi.

Úrady zo svojej strany ubezpečili, že išlo o čin farára „Veera“Vďaka tomu bol kostol trochu slabo zachránený.

Pokračovať v čítaní:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close