Hlavné správy

Utrpenie českého herca: Jeho snúbenica zomrela pred mesiacom, teraz má koronavírus … Táto herečka ho nakazila!

Jedna rana za druhou! Tento rok je pre mnohých ťažkou skúškou, herec Ladislav Frej na ňu určite nebude spomínať v dobrom. S partnerkou Gabrielou mal naplánovanú svadbu, tá sa však nekonala. Preložili ju pre chorobu jej brunetky. A bohužiaľ, nakoniec podľahla rakovine.

Ladislav Frej a jeho partnerka Gabriela plánovali sobáš.

Zdroj: Profimedia


Náhla smrť pred svadbou: Český herec prišiel o snúbenicu


No a teraz je v ohrození samotný herec. Nakazil sa koronavírusom, čo je pre jeho vekovú skupinu veľmi rizikové. Našťastie sa zatiaľ zdá, že choroba má u herca pomerne mierny priebeh, keďže komunikuje s novinármi a nespomenul žiadne ťažkosti.

Ladislav Frej je známy napríklad z Nemocnice na okraji mesta.
Utrpenie českého herca: Pred

Zdroj: CT

Keď sa minulý týždeň objavila správa, že herci divadla ABC musia ísť do povinnej karantény, nebolo jasné, ktorý z pracovníkov mal pozitívny test. Teraz už vieme. „Nakazila som sa Simonou Stašovou,“ Frej povedal pre denník Aha! Bola to Stašová, ktorá mu po smrti snúbenice podala pomocnú ruku. Bohužiaľ mu preniesla aj nebezpečnú chorobu.

Simona Stašová je dcérou Jiřiny Bohdalovej a na svojom konte má množstvo vynikajúco zvládnutých úloh. Ale navždy zostane spojená s Pelíškami, kde si zahrala manželku Miroslava Donutila.

Utrpenie českého herca: Pred

Zdroj: Vesmírne filmy

READ  Maďarsko žiada väčšiu podporu prenasledovaných kresťanov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close