Technológie

V Londýne v Anglicku bol údajne zatknutý 17-ročný hacker GTA 6.

Aktualizácia: Mestská polícia v Londýne Potvrdené 17-ročného chlapca zatkli pre podozrenie z hackerstva. Jeho sa hlási Toto je rovnaký jednotlivec (osoby) za nedávnym incidentom Rockstar. Osoba je momentálne v cele policajného zaistenia.


Pôvodný príbeh: Zatiaľ čo developer Rockstar sa presťahoval, aby potvrdil Tento víkend je bezprecedentný GTA 6 Únik nebude mať vplyv na vývoj hry a môžete si byť istí, že zainteresované orgány budú v tomto prípade horúce. Najnovší incident s Uberom, ktorý údajne podnietila skupina s názvom Lapsus$, naznačuje, že už môžu byť zapojené FBI a americké ministerstvo spravodlivosti.

Vo vyhlásení k vlastným problémom Povedal Uber: „Domnievame sa, že tento útočník alebo útočníci sú spojení s hackerskou skupinou s názvom Lapsus$. Skupina zvyčajne používa podobné techniky na zacielenie na technologické spoločnosti a len v roku 2022 porušila spoločnosti Microsoft, Cisco, Samsung, Nvidia a Octa. Cez víkend sa objavili správy, že ten istý herec porušil výrobcu videohier Rockstar Games. V tejto záležitosti úzko spolupracujeme s FBI a ministerstvom spravodlivosti USA a budeme naďalej podporovať ich úsilie.

Zdá sa, že Uber tu spája body a je dôležité poznamenať, že keďže ide o vyšetrovanie trestného činu, je nepravdepodobné, že sa nejaký čas dostane nejaké definitívne slovo o vinníkoch. však, Mnoho členov V marci 2022 bol v Spojenom kráľovstve zatknutý muž menom Lapsus$, notoricky známy 16-ročný mladík údajne prostredníctvom hackerov nazhromaždil majetok v hodnote 14 miliónov dolárov.

READ  Emirates News Agency – Návštevníci na Expo 2020 skúmajú revolučné inovácie z celého sveta

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close