šport

V súťaži Istanbul Inner Challenger sú iba štyria

Starberg, 22. januára 2021

Kvalifikácia Arthur Rinderneck Do štvrťfinále postúpilo 2 132 280 Istanbul Indoor Challenger. Svetové číslo 178 porazilo Francúzsko Mark-Andrea Heisler 7-5, 6-3 zo Švajčiarska v piatok popoludní v športovom klube Ted v tureckom Istanbule.

Rinderneck, ktorý minulý rok zvíťazil na dvoch challengeroch ATP na domácej pôde v kanadskom Rennes a Calgary, odniesol súperovi deväť AC a všetky štyri brejky využil na víťazstvo po jednej hodine a 22 minútach. Bude po boku 25-ročného Jozef Kovalik Slovenska, ktorý úspešne vyplnil turecký formulár na zadanie divokej karty Ergy Kirkin, Vyhrali 6-7 (5), 6-0, 7-6 (3) za dve hodiny a 23 minút.

V ďalšej štvrťfinálovej akcii Benjamin Ponzi Víťazstvo vo všetkých francúzskych vojnách so semenami 3. úrovne Antoine Hong, 6-7 (5), 6-1, 7-5. Dvadsaťštyriročný rodák z Naimu strelil 12 es a postúpil 73 hodín po svojom prvom servisnom bode a získal 73 percent. Ponzi bude čeliť Mohammed Safwat V posledných štyroch etapách. Egyptský súper Nechoďte Japonsko bolo kvôli chorobe nútené odstúpiť z turnaja.

READ  Potenciálni súperi Aberdeenu v Európskej lige budú pravdepodobne čeliť Dans Lask alebo Dunajské Strada

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close