Ekonomika

V4 Ag Chambers vyzýva k prehodnoteniu stratégie „z farmy na vidličku“.

pôda

Poľnohospodárske komory Maďarska, Českej republiky, Poľska a Slovenska vyzvali Európsku komisiu, aby prehodnotila stratégiu EÚ od farmy po vidličku, uvádza sa v správe štátneho spravodajstva MTI.

Chambers argumentoval, že stretnutie v Prahe ešte viac sťaží už aj tak vyhrotenú situáciu v poľnohospodárstve a potravinárstve.

Účastníci stretnutia uviedli, že plány na zníženie používania pesticídov a insekticídov by „výrazne znížili“ konkurencieschopnosť hráčov v poľnohospodárskom a potravinárskom sektore v EÚ.

Poľnohospodárske komory V4 zdôraznili opatrenia na odstránenie prekážok v dodávkach ukrajinských farmárskych produktov a požiadali o podporu energetickej nezávislosti fariem zameraním sa na využívanie obnoviteľných zdrojov.

Podporte Budapest Business Journal

Budovanie žurnalistického biznisu hodného svojho mena je nákladná záležitosť. Vydavatelia, redaktori a reportéri Budapest Business Journal sa už 27 rokov snažia prinášať obchodné správy, ktoré fungujú, informácie, ktorým môžete dôverovať, pravdivé, presné a bez strachu a priazne.

Novinárske spoločnosti po celom svete sa snažili nájsť obchodný model, ktorý by im umožnil naďalej vynikať bez toho, aby ohrozili ich výkonnosť. Nedávno niektorí experimentovali s myšlienkou zapojiť svojich najdôležitejších zainteresovaných strán, svojich čitateľov.

Rovnakú príležitosť chceme ponúknuť aj našim čitateľom. Chceme vás pozvať, aby ste nám pomohli dodávať kvalitný obchodný časopis, ktorý potrebujete. Stlačte naše tlačidlo podpory BBJ a môžete si vybrať, koľko a ako často budete posielať svoje príspevky.

READ  „Toto je nebezpečný boj, toto je šachový zápas“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close