Zábava

Verejná záťaž od hviezdy Oteckov: Prihlásili ste slovenské „známe osobnosti“!

Dnes známe osobnosti tvoria nielen televíziu alebo rozhlas, ale aj sociálne siete. Môžete si cez ne dokonca zarobiť kvalitné peniaze už niekoľko rokov … A naozaj slušný balík peňazí. Nie je preto neobvyklé, že verejne známe tváre na svojich profiloch propagujú rôzne výrobky, obchody, reštaurácie alebo kliniky krásy.

Práve týmto osobnostiam najnovšie zažiarila hviezda série Markíza Oteckovia, herečka Dominika Kavaschová. Hnevá ju, že práve tí Slováci, ktorí majú najväčší vplyv prostredníctvom sociálnych médií, to používajú nesprávnym spôsobom. A namiesto toho, aby poukázali na to, čo je skutočne dôležité, jednoducho predajú svoju tvár.

„Nerozumiem niektorým z našich„ celebrít “, ktorí majú 500 000 sledovateľov, a do svojich centov vložili iba nové kabelky, kozmetiku, obuv, vysávače, nielen jediné slovo podpory a inšpirácie pre ľudstvo, trpezlivosť a lásku. „ verejne vypustený do vplyvných strán Dominiky.

“Neodporúčajú ani jeden dokument alebo knihu. Samotný materiál a nič k súčasnej ekológii a stavu našej planéty. Nedávajú jedinú fotografiu v závoji ani to, ako podporujú svoju imunitu. Majú taký veľký vplyv na našej mládeže a venovať sa zastaraným a nedôležitým témam. ““ Dodal nahnevane Kavasch.

Dominika Kavaschová si na svoj profil poriadne naložila slovenského influencera.
Verejný náklad z hviezdy

Zdroj: Instagram DK

Súhlasíte s dominikánskymi slovami?

READ  Dominika Kavaschová priznala tehotenstvo len nedávno, ale už má poriadne veľké bruško

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close