Veda

Verný pes: Zlatý retriever chodí dva týždne 62 míľ, aby našiel svojich majiteľov

Zlatý retriever strávi dva týždne chôdzou 62 míľ, aby našiel svojich majiteľov potom, čo ju nechali v dome svojho priateľa na dočasnú starostlivosť

  • Ročný pes utiekol pred dočasným strážcom vo východnej Číne
  • Jej majitelia požiadali rodinného priateľa, aby sa o ňu postaral o štyri mesiace skôr
  • Verný domáci miláčik začal namáhavú snahu nájsť jej domov, ktorý bol vzdialený 62 míľ
  • Ping An bola vychudnutá krvácajúcimi labkami, keď ju zbadali o 14 dní neskôr

Verný rodinný pes v Číne sa vydal na neúnavné hľadanie svojho domova po tom, čo jej majitelia nechali domáceho miláčika s priateľom, aby sa o neho dočasne postarali.

Ročný zlatý retriever, menom Ping An alebo „bezpečný a zdravý“, bol výrazne štíhly a zranený krvácajúcimi labkami po tom, čo 14 dní prešiel sám cez 62 míľ.

Pokriveného psíka spozorovala pred administratívnou budovou skupina pracovníkov, ktorí zviera zachránili a vypátrali jej majiteľov, informovali štátne noviny.

Verný rodinný pes v Číne sa neúnavne snažil nájsť svoj domov po tom, čo jej majitelia nechali domáceho miláčika so svojím priateľom, aby sa o neho dočasne postarali. Na snímke zlatý retriever Ping An s jej majiteľmi po tom, ako ich kontaktovali záchranári psa v Qidongu

Ročný zlatý retriever (na snímke), pomenovaný Ping An alebo „bezpečný a zdravý“, zostal výrazne chudý a zranený krvácajúcimi labkami po tom, čo 14 dní prešiel sám cez 62 míľ

Ročný zlatý retriever (na snímke), ktorý dostal meno Ping An alebo „bezpečný a zdravý“, zostal výrazne chudý a zranený krvácajúcimi labkami po tom, čo 14 dní prešiel sám cez 62 míľ

Rodina žijúca vo východočínskom meste Qidong požiadala priateľa, aby sa postaral o ich zlatého retrievera po tom, čo bol v júni zamestnaný rekonštrukciou svojho domu, podľa Večerné správy o Jianghai.

READ  Šanca NASA pripojiť sa k astronautom, aby odpovedali na otázky STEM

Potom šoférovali viac ako dve hodiny, aby odišli z Ping An k domu jeho priateľa v Nantongu, ktorý bol vzdialený viac ako 100 kilometrov.

Ale takmer o štyri mesiace neskôr bola rodina zdrvená a zistila, že ich milovaný maznáčik utiekol z domu svojho priateľa a zmizol.

Rodina nevedela, že ich verný pes v skutočnosti išiel na náročný sólo trek, aby si našiel cestu späť k nim.

Pes mal údajne pri objavení zranenia na labkách s krvácajúcimi prstami na nohách

Vyzerala tiež „dosť depresívne, keď nedokázala nájsť svojich majiteľov“, informovali záchranári

Rodina žijúca vo východočínskom meste Qidong požiadala priateľa, aby sa postaral o ich zlatého retrievera po tom, čo bol v júni zamestnaný renováciou svojho domu, uvádza Jianghai Evening News. Domáce zviera kráčalo 14 míľ 14 dní, aby si našlo cestu späť domov

Potom, čo 14 dní neúnavne kráčal viac ako 62 míľ, Ping An spozoroval a zachránil minulý pondelok skupina pracovníkov pred kanceláriou v meste Qidong.

Pes mal údajne pri objavení zranenia na labkách s krvácajúcimi prstami na nohách.

Vyzerala tiež „dosť depresívne, keď nedokázala nájsť svojich majiteľov“, informovali záchranári.

Fotografie, ktoré nasnímali zamestnanci, ukazujú zlatého retrievera, ktorý leží na ceste a so sklonenou hlavou vyzerá podvyživený a zdanlivo smutný.

Počas dočasnej starostlivosti o psa sa pracovníci začali snažiť vypátrať majiteľov domácich miláčikov zdieľaním informácií lokálne na WeChat, populárnej čínskej aplikácii pre messenger.

Keď sa pracovníci dočasne starali o psa, začali sa snažiť vypátrať majiteľov domácich miláčikov zdieľaním informácií lokálne na WeChat, populárnej čínskej aplikácii pre messenger

Keď sa pracovníci dočasne starali o psa, začali sa snažiť vypátrať majiteľov domácich miláčikov zdieľaním informácií lokálne na WeChat, populárnej čínskej aplikácii pre messenger

Počas dňa ich spoločenské miesto videla čínska rodina, ktorá na obrázkoch spoznala svojho psieho miláčika a ponáhľala sa vyzdvihnúť Ping An zo stránky spoločnosti.

Na videu, ktoré zahrieva srdce, je vidieť rodinu, ako hladí a objíma svojho zlatého retrievera, keď sa po štyroch mesiacoch konečne opäť spojili.

READ  Sonda NASA obiehajúca okolo Mesiaca poskytuje obraz „vianočnej hviezdy“

Je počuť, ako hovoria svojmu miláčikovi: „Ping An, tvrdo si pracoval. Odteraz ostaneš doma. [We] nikdy by ťa neposlal preč. “

Podľa jej majiteľov sa Ping An zo zranení zotavuje po prevoze k veterinárovi.

Rodina dojatá lojalitou domáceho maznáčika povedala novinárom, že si Ping An ponechajú po ich boku po zvyšok jej života.

Minulý týždeň príbeh o ďalšom vernom psovi, ktorý prešiel 26 míľ za 26 dní, aby našiel svojich majiteľov, roztopil srdcia miliónov v Číne.

Na sedemročného miláčika, prezývaného Dou Dou, mala čínska rodina zabudnúť, keď sa na chvíľu zastavili v diaľničnom zariadení.

Po takmer mesiaci, čo klusal rušnou dopravou a rušnými diaľnicami, bolo vyčerpané zviera vychudnuté a pokryté špinou, keď sa konečne vrátilo domov.

Reklama

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close