šport

Veronika Rajej sa na svojom instagramovom účte podelila o odvážne fotografie s odhaľujúcim topom – Dennisom Tonikom.

Veronica dráždi svojich sledovateľov na Instagrame v horúcom outfite

Veronika Rajek je spokojná so spôsobom, akým komunikuje so svojimi sledovateľmi na Instagrame, väčšinou prostredníctvom rôznych obrázkov a videí. Tieto fotografie zdieľala na sociálnych sieťach a získala viac ako 100 000 lajkov, vďaka čomu má 6,8 milióna sledovateľov.

Úchvatná Slovenka je vydatá za Viktora Rajka, bývalého bobistu, ktorý dnes vlastní reštauráciu vo Viedni.

Oceňujte tieto obrázky.

27-ročná slovenská modelka Veronika Rajek, predtým Veronika Mazová, sa cez noc stala senzáciou sociálnych médií a módneho priemyslu. Je to sila, s ktorou treba počítať, vyžaruje oddanosť, vytrvalosť a sebalásku. Poďme preskúmať jej cestu k fitness, telovej pozitivite a wellness.

20. februára 1996 sa v Bratislave narodila Veronika. Detstvo v hlavnom meste krajiny ju vystavilo rôznym kultúram a umeleckým médiám, čo formovalo jej zmysel pre štýl a inovácie. Veronika vyštudovala Športové gymnázium Košice a VSPM Košice a kurzy Vzdelávacieho, poradenského a informatizačného inštitútu.

V talianskom Miláne začala Veronica svoju modelingovú kariéru vo veku 14 rokov. Známou sa stala po druhom mieste v súťaži krásy Miss leta Slovensko v roku 2015. Neskôr po súťaži v Miss Slovensko 2016 podpísala zmluvy s uznávanými modelingovými a obchodnými agentúrami. Predstavili ju značky ako Dolce & Gabbana, Vera Wang a Blumarine, čím sa pridali k jej bohatým skúsenostiam.

To, čo robí Veroniku skutočne jedinečnou, je jej oddanosť fitness. S viac ako 6 miliónmi sledovateľov používa Instagram na zdieľanie úryvkov zo svojho života. Jej pútavé písanie sa zameriava na životný štýl, módu a prísne fitness rutiny. Veronica je ešte známejšia vďaka tomu, že sa zamilovala do quarterbacka NFL Toma Bradyho.

Veronika považuje posilňovňu za svoje bezpečné útočisko. Cvičí šesť dní v týždni so závažiami, kardio cvičením, behom, drepmi a základnými cvičeniami. Jej poslaním je uprednostňovať duševné zdravie pred plnením sociálnych noriem týkajúcich sa typu tela. Svoj špeciálny čas v posilňovni prirovnáva k terapii.

READ  Ako sledovať živé vysielanie Watford vs Burnley a Premier League online a v televízii, tímové správy

V strave si udržiava zdravú rovnováhu a nebojí sa dopriať si chuť na sladké. Aké je Veronikino tajomstvo? Pripúšťa, že cukor je to, čo jej telo potrebuje na prežitie. Mimo telocvične rada jazdí na kolieskových korčuliach a za deň zvládne 15 kilometrov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close