Zábava

Vesmírne preteky 2: Ruský herec ISS International Space Station v rovnakom mesiaci ako Tom Cruise

Vesmírne preteky sa majú obnoviť v októbri po správe, že Rusko má poslať herca a režiséra na Medzinárodnú vesmírnu stanicu.

Podľa plánu má posádka zahájiť svoju cestu 5. októbra 2021. Na vesmírnej stanici sa stretnú s ďalšími filmármi: Tom Cruise a režisér Doug Lyman sa tam chystajú nakrútiť aj v októbri.

The Presný dátum Cruzovo bombardovanie ešte nebolo zverejnené, ale odchod Rusov v prvých dňoch mesiaca naznačuje ich úmysel poraziť Američanov.

Rusko vlani v lete oznámilo, že zvýši produkciu u konkurencie, a vlani v lete plánuje s podporou NASA a Elona Muska plaviť sa 59 rokov na svoju nízkoobjemovú obežnú dráhu.

Tom Cruise a I.S. Foto: NBCUniversal / Getty Images

V novembri 2020 sa v oznámení o castingu ruskej vesmírnej agentúry Roscosmos uvádza: „Hľadá sa skutočný superhrdina, ktorý by šiel ku hviezdam … a zároveň sa stal veľkou medzinárodnou hviezdou.“

Potenciálnymi kandidátkami na ženskú rolu vo filme musia byť osoby vo veku od 25 do 40 rokov a občania Ruska, vážiaci 50 až 70 kg a „obvod hrudníka“ až 112 cm.

“Okrem toho dokáže zabehnúť 1 km za tri a pol minúty alebo menej, preplávať 800 metrov voľným spôsobom za 20 minút a ponoriť sa z 3 m odrazového mostíka.” Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce herecké skúsenosti.

Vo štvrtok bolo oznámené, že boli vybrané herecká hviezda Julia Perzild (36) a režisér Klim Shipenko (37). Oba začnú výcvik koncom 1. júna vrátane odstredivých testov a lietadiel s nulovou gravitáciou. Predletový štartovací tábor bude dokumentovať Channel One, jedna z popredných ruských televíznych staníc, ktorá sa bude podieľať na filmovej produkcii.

Predchádzajúca Berezilttova tvorba zahrňovala úlohy v populárnych ruských televíznych seriáloch a niekoľkých vlasteneckých vojnových filmoch vrátane bitky o Sevastopol v roku 2015, v ktorej si zahral talentovanú sovietsku mladú ženu Ludmilu Pavlichenkovú, ktorá vstúpila do Červenej armády.

Posledným Shipenkovým uvedením je Salute 7, ničivý film, ktorý obnovuje misiu Sojuz T – 13 z roku 1985, ktorej cieľom je obnoviť a obnoviť vesmírnu stanicu po strate kontaktu s ňou.

Roscommos uviedol, že výzvou bola „vesmírna hra“ zameraná na „popularizáciu ruských vesmírnych operácií a oslavu leteckého priemyslu“. O sprisahaní ani o úlohe Peresilt neboli zverejnené žiadne ďalšie podrobnosti.

Na produkcii filmu sa podieľa Dmitrij Rokosin, generálny riaditeľ spoločnosti Roscosmos.

READ  Pomaly sa lúči so svojou rodinou a svetom. Hviezda v Beverly Hills je v poslednom štádiu rakoviny

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close