Technológie

Viac z nás teraz hrá Valheim Steam ako GTA 5 alebo PUBG • Eurogamer.net

Iba Tota 2 a CS: GO momentálne hrá simultánnejšie.

Walheim je momentálne k dispozícii iba v rámci prednostného prístupu, ale to nezabráni tomu, aby sa stal jednou z najväčších hier Steam a dosiahol vrchol takmer 350 000 hráčov súčasne za dva týždne.

Ako bolo odhalené Parné karty„Škandinávska fantasy hra je v súčasnosti populárnejšia ako obľúbené hry pre viacerých hráčov, ako sú PUBG, Apex Legends a Grand Theft Auto 5, pričom momentálne hrá hráčov súčasne iba Tota 2 a Counter-Strike: Global Offense.

Walheim predal 1 milión kópií týždenne. Hra Survival and Craft s tematikou Viking sa začala ako téma predčasného prístupu 2. februára a rýchlo sa vyšplhala na Steam a Twitch.

Vývojár spoločnosti Walheim odporúča všetkým hráčom, aby zálohovali svoje postavy a svety po objavení Železnej brány Chyba „Zničte svet“ resetuje postup.

Generálny riaditeľ Richard Svensson v tweete vysvetlil, ako môžu hráči vytvárať zálohy a vyhnúť sa tak strate údajov omylom, a to aj napriek tomu, že ich reprodukovali a pokúsili sa vyrovnať s problémami. Potvrdil, že tím to ešte nedokázal. Iron Gate však môže byť s výstupným hraním pripojený pomocou ALT + F4, nie však cez menu.

READ  Spoločnosť WD sa môže pochváliť novým diskom My Passport SSD so štýlovým dizajnom a veľkou kapacitou

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close