Ekonomika

Vianočné dátumy Royal Mail: Aké sú posledné dátumy pošty prvej a druhej triedy na Vianoce 2022?

December zvyčajne znamená rušné obdobie kráľovská pošta Na celoštátnej úrovni a doručovacia služba zverejnila svoje najnovšie odporúčané dátumy odoslania Vianoce Ak sa nejaké karty alebo balíčky musia dostať do cieľa pred Štedrým dňom.

Všetky tieto Termíny Musíte pamätať…

Kedy je konečný dátum odoslania Royal Mail na Vianoce 2022?

Nepremeškajte tento termín odoslania! Royal Mail zverejnila úplný zoznam poštových uzávierok pre listy, balíky a darčeky, ktoré majú byť doručené pred Vianocami. (Foto Adrian Dennis/AFP cez Getty Images)

V závislosti od toho, kde sa odosielateľ pokúša prijať balík, existuje niekoľko dátumov, na ktoré si treba dať pozor.

Pre tých, ktorí chcú doručovať medzinárodne s ekonomickými značkami, už uplynuli niektoré odporúčané dátumy uzávierky a neočakáva sa, že sledovacie a podpisové služby odkiaľkoľvek mimo Európy dorazia do svojich destinácií na Štedrý deň.

Cyprus, východné parcely EurópeGrécko, Island, Malta a Turecko musia byť odoslané do piatka 25. novembra, zatiaľ čo všetky medzinárodné balíky do západnej Európy musia byť odoslané do pondelka 28. novembra.

Streda, 14. decembra, je uzávierkou medzinárodných štandardných a medzinárodných sledovacích služieb, pričom balíky smerujúce len na Britské Panenské ostrovy, Dominiku a Anguillu už uplynuli po termíne, aby sa na ostrovy dostali do Vianoc.

Termíny pre balíky do Karibiku a väčšiny Ázie sú v pondelok 5. decembra a v stredu 7. decembra, zatiaľ čo rôzne krajiny majú iné termíny. Toto sú:

Štvrtok 8. decembra – Cyprus a Malta Piatok 9. decembra – Grécko, východná Európa (okrem Českej republiky, Poľska a Slovenska) a Turecko Sobota 10. decembra – Kanada, Česká republika, Fínsko, Taliansko, Poľsko, Švédsko, USA pondelok, december 12 – Rakúsko, Dánsko, Nemecko, Island, Írsko, Holandsko, Nórsko, Portugalsko, Slovensko, Španielsko, Švajčiarsko Streda 14. decembra – Belgicko, Francúzsko, Luxembursko

Termín pre HM sily Pošta príde v piatok 2. decembra.

Aký je konečný termín pre domácu poštu Christmas Royal Mail?

Vnútrozemské služby spoločnosti Royal Mail v Spojenom kráľovstve sú stále dostupné, hromadnú ekonomickú poštu možno posielať do piatka 16. decembra, zatiaľ čo balíky Second Class a Royal Mail 48 je možné posielať do pondelka 19. decembra.

Royal Mail odporúčaný termín pre poštu prvej triedy, Royal Mail 24 a sledovaných 48 balíkov, ktoré sa majú odoslať v dňoch vrátane stredy 21. decembra. Štvrtok 22. decembra, limit 24 sledovaných zásielok Zásielky so špeciálnym doručením môžu byť odoslané do piatka 23. decembra.

Kedy sa zbierajú poštové schránky Royal Mail na Vianoce a Nový rok?

Obsah schránok Royal Mail Priority Mail sa pravidelne zhromažďuje a vydáva počas sviatočného obdobia, pričom pravidelné zbierky prebiehajú počas celého decembra. Až do Štedrého večera Keďže normálne dodávky pokračujú, kolekcie budú nízke. Odbery sú dostupné len pre zákazníkov, ktorí majú pravidelný sobotný odber.

Od Štedrého dňa do utorka 27. decembra nebudú žiadne dodávky ani vyzdvihnutia, zatiaľ čo na Nový rok budú pravidelné rozvozy a menej vyzdvihnutí.

Od Nového roka až do utorka 3. januára, kedy sa obnoví pravidelná prevádzka, nebudú fungovať žiadne rozvozy ani zbery.

READ  Prezident Ukrajiny rokoval s prezidentom SR o bezpečnostnej podpore

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close