Svet

VIDEO Mladý muž sa počas túry otriasol o život: Dramatické stretnutie s bombou, myslel som si, že som v pekle

Kyle Burgess zverejnil na Instagrame celé video z nepríjemného stretnutia, ktoré sa uskutočnilo v sobotu na turistickej trase neďaleko Prova v Utahu. Ukazuje mu stretnutie so skupinou mláďat, ktoré na prvý pohľad vyzerali ako rysy. Neskôr sa však pred ním objavila rozzúrená ženská bomba a mladík pochopil, že je chorý. „Len čo som si uvedomil, čo to sú za zvieratá, myslel som si, že je tam ich matka. Bol som v pekle.“ pripomína 26-ročného Kyla.

Rozhodol sa ustúpiť od samice a celé stretnutie si neustále nahrával na mobilný telefón. Nakoniec začal na bombu kričať v nádeji, že sa bude brániť. Snažil sa jej tiež ukázať, že je väčší. Napriek jeho úsiliu sa Puma na mladého muža niekoľkokrát vrhla s vyčnievajúcimi pazúrmi. “Nie! Nie! Choď preč! Prosím choď preč! Dnes nechcem zomrieť,” Zakričal Burgess, keď sa na neho zviera vrhlo. Nakoniec sa mu podarilo chytiť kameň, ktorý hodil na zviera. Potom utiekla. Kyle čakal ďalšiu pol hodinu, kým sa spojil, aby prešiel asi tri kilometre do východiskového bodu.

Strach v Sabinove! Obrovské zviera blízko centra: VIDEO z nočného stretnutia

Neskôr incident nahlásil divízii divočiny v Utahu. Dvojici predstaviteľov štátnej ochrany sa však na druhý deň nepodarilo bombu alebo jej mláďatá nájsť. Scott Root, manažér divízie, však poznamenal, že incident by mal slúžiť ako pripomienka toho, že nie sme v prírode sami.

READ  Prečo sa zmenila stratégia očkovania v Írsku a ako to funguje teraz?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close