Hlavné správy

Video: Odosiela v zaprášených, snových najväčších záložkách Slovenska

Destinácia je projekt, ktorý máme v mysli už nejaký čas. Cieľom je spojiť najlepších prepravcov z Česka a Slovenska a natočiť čisté skartované video o najväčších skokoch v našich krajinách, ktoré sa nachádza vo Freerike Bikepark Kolnica na Slovensku.
Kolnika Bikepark je jedinečné miesto, ktoré sa nachádza na malom kopci v západnej časti Slovenska v blízkosti mesta Nové Mesto, nie Wahom. Park, na rozdiel od ostatných, je úplne zameraný na freeriderov a zjazdárov a má náročné trate s ťažko prekonateľnými prekážkami.
Rozhodli sme sa natočiť novú trasu s názvom „Big Air Line“. Má skoky do perm, sharkfin, ľavý a pravý prenos a hlavný rys – 17 metrov dlhé dvojča, ktoré je najväčším dvojníkom vo verejne prístupnom bike parku.

Jazdecké podmienky sú náročné kvôli nedostatku dažďa v predchádzajúcich týždňoch, preto ten názov – Destinácia. Ale bolo to pre jazdcov veľmi ťažké, bolo to veľmi zaujímavé pre kamery, vytváralo to príležitosti hrať sa s oblakami prachu a slnečnými lúčmi.

Fotografie: Lucas Naci

Video: Adam Cowie

Jazdci: Martin Loble, Adam Cemeric, Hansa Epica, Hansa Wolf, Philip Dion, Jacob Wenkel, Theodore Cowie

READ  Od Maďarska a Slovenska po Českú republiku a Island sa Svätí dňa rýchlo zhromažďujú, aby pomohli utečencom – Cache Valley Daily

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close