Technológie

Video: Smash Bros od Digital Foundry Ultimate VS Multiverse Comparison

Bolo veľa „motivovaných“ bojovníkov Super Smash Bros. UltimateA najnovšie sa na scénu dostal titul Warner Bros Multivesmír – Obsahuje ikonických hrdinov a kreslené postavičky ako Superman, Batman, Wonder Woman, Bugs Bunny a Tom & Jerry.

Technici z Digital Foundry neodolali a rozhodli sa urobiť video porovnanie, aby videli, ako si táto nová hra stojí v porovnaní s majstrovským dielom Masahira Sakuraia. Vzhľadom na to, ako dobre sa Smash Bros v priebehu rokov darí, má už teraz za sebou obrovský boj, ale môže skutočne konkurovať?

Digital Foundry poznamenáva, že boj prirodzene berie veľa nápadov z pohybovej sady Smash Bros., ale mechanika a priebeh boja nie sú „takmer tesné“ ako v Smash Bros. Možno si nevšimol. Vo všeobecnosti – hra beží rýchlosťou 60 fps s výkonom Super Smash Bros. Ultimate.

Je potrebné urobiť oveľa viac porovnaní – DF sa ponorí do podrobnejšieho rozpisu za 10 minút, takže si to pokojne pozrite, ak vás zaujíma, ako si stojí tento konkurent Smash Bros. Viac sa dozviete na našej sesterskej stránke Bushovo námestie:

V prípade, že vás to zaujíma, tento voľne hrateľný titul preskočí vydanie Switch. Existuje veľa alternatív k Super Smash Bros on the Switch, ako napríklad Brawlhalla a Nickelodeon All-Star Brawl.

Čo si myslíte o tomto najnovšom uchádzačovi o Smash? Skúšali ste to? Stále hráte Smash Bros. na Switch? Zanechajte svoje myšlienky nižšie.

READ  Nový Zéland, 000 100 000, prispieva do Future Chemical and Technology OPCW Center

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close