Technológie

Video: Spoločnosť Huawei predstavuje Watch GT 2 Pro, prémiové inteligentné hodinky s bezkonkurenčnou odolnosťou

Prémiový vzhľad

Huawei Watch GT 2 Pro sú minimalistické, pohodlné, ale zároveň masívne inteligentné hodinky. Ako prvé inteligentné hodinky od Huawei prichádzajú so zafírovým sklíčkom, ktoré je odolné voči poškriabaniu pri akejkoľvek činnosti.

Na výber je viac ako 200 variantov virtuálneho vytáčania, ktoré poskytujú širokú škálu možností prispôsobenia. Funkcia Huawei Share OneHop Watch Face umožňuje používateľom prenášať fotografie zo smartphonu do hodiniek jedným kliknutím a prispôsobuje tak vizuál ciferníka podľa svojich predstáv.

Ešte viac nových športov

Či už sa chystáte venovať novým športom alebo chcete posunúť svoj výkon na vyššiu úroveň, nové inteligentné hodinky od spoločnosti Huawei ponúkajú na výber z viac ako 100 tréningových režimov. Medzi nové režimy ako lyžovanie, beh na lyžiach, snowboarding alebo dokonca golf. Lyžiarske režimy monitorujú priemernú rýchlosť, vzdialenosť, trajektóriu, kumulatívne klesanie, maximálny sklon, srdcový rytmus, nasýtenie kyslíkom a oveľa viac. Poskytujú bezpečnosť prostredníctvom hlasových poznámok. Golfový režim v tomto dizajne je ideálny pre perfekcionistov – analyzuje tempo a rýchlosť švihu a dokonca poskytuje vizuálne príklady švihu na číselníku.

Okrem týchto nových režimov prinášajú hodinky Huawei Watch GT 2 Pro širokú škálu extrémnych športov, voľnočasových aktivít, vodných športov, loptových hier a snehových športov, známych už z predchádzajúcich modelov. Spoločnosť Huawei tiež ponúka automatickú detekciu tréningu pre šesť tréningových režimov.

Ešte lepšie sledovanie zdravia

Hodinky Huawei Watch GT 2 Pro prichádzajú s výrazne vylepšenými funkciami monitorovania zdravia.

Monitorovanie srdcového tepu je oveľa presnejšie vďaka vylepšenej monitorovacej technológii Huawei TruSeen ™ 4.0+. Hodinky tiež podporujú sledovanie srdcového tepu v reálnom čase, či už beh, plávanie alebo iné športy. Poukazujú na vysoký srdcový rytmus, najvyššiu dosiahnutú absorpciu kyslíka, čas na zotavenie a oveľa viac.

READ  Mapy Google zachytávajú vzrušujúcu scénu „novo pochovaných tiel v ich hroboch“

Z hľadiska monitorovania zdravia poukazujú na abnormálne srdcové rytmy, majú pokročilé sledovanie spánku, celodenné sledovanie stresu a detekciu saturácie kyslíkom (SpO2).

Cena a dostupnosť

Huawei Watch GT 2 Pro sa budú predávať v dvoch variáciách: klasickej (elegantnej) a športovej. Predaj na Slovensku sa začne koncom októbra za cenu 299 eur.

(17. 8. 2020)

(16. 8. 2020)

(13. 8. 2020)

(11. 8. 2020)

(6. 8. 2020)

(28. 7. 2020)

(14. 7. 2020)

(8. 7. 2020)

(2. 7. 2020)

(24. 6. 2020)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close