Zábava

VIDEO: Tereza Mašková je nahá, v novom klipe plná energie a ženskosti

Pred 9 hodinami redakcia

Česká speváčka a držiteľka titulu SuperStar Tereza Mašková nezačína ani počas pandémie a svoj album propaguje debutom Zmatená, ktorý vyšiel začiatkom leta, ďalším videoklipom. Tentokrát si vybrala pieseň Naked s textom o kontrastoch a pochybnostiach v ženskej duši, ale najmä o tom, ako ich prekonať a osamostatniť sa.

Tereza Mašková naposledy potešila svojich fanúšikov v septembri, keď spievala pieseň Tam cez rieku do českej fantasy rozprávky Princezná prekliata v čase. Teraz sa vracia k propagácii svojho albumového debutu, z ktorého predstavuje šiesty a posledný video singel Nahý. A treba povedať, že si nemohla zvoliť lepšiu pieseň na ukončenie tejto „albumovej éry“. Ako sama prezrádza, výber finálneho singla z albumu bol jednoduchý a videoklip mal vyjsť skôr, keďže skladba mala vyjsť okamžite po vydaní albumu. Zmätený okrem doteraz zverejnených singlov najväčší úspech.

„Po vydaní albumu som si tú pieseň všimol Nahý moji fanúšikovia si užívali streamovanie v službách digitálnej hudby, najmä Spotify. Po jarnej výluke som navyše cez leto stihol odohrať niekoľko koncertov, ktoré práve absolvovala Nahý obrovský úspech. Preto som sa rozhodol urobiť klip k tejto piesni a vydať ju ako singel. Verím, že ju urobím šťastnou všetkým, ktorým sa tak páčili, “prezrádza Tereza. Dynamická pieseň plná energie tak získala pôsobivý vizuál, ktorý je explóziou farieb a dobrej nálady.


Pieseň Nahý nahrala Tereza Mašková počas jarnej výluky v slovenskom štúdiu LittleBeat. Výroba sa zaviazala Matej Mikloš, pod textom a hudbou je podpísaný český skladateľ Tomáš Snášel, sa počas nahrávania o gitarový sprievod postaral hudobník, spevák a producent Matěj Vávra a počuť vokál producenta v skladbe Martinaa Šrámeka, ktorý je spolu s Matejom Miklošom aj spoluautorom piesne.

Nahý mal pôvodne vyjsť ako letný singel, ale nakoniec sme sa rozhodli vydať pieseň až potom Sťahovavé vtáky. Keď som sa neskôr rozhodol, či na chvíľu dám Naked v tejto súčasnej zvláštnej atmosfére, v ktorej žijeme už niekoľko mesiacov, nebol som si istý, či to bolo dobré načasovanie. Nakoniec som sa však rozhodol podeliť sa o ňu so svojimi fanúšikmi, pretože nezastaviteľná emócia v tejto skladbe si jednoducho zaslúžila vlastné hudobné video. Nie je mi ľahostajné, čo sa deje okolo mňa, ale nechcem kvôli tomu zaspať na vavrínoch, takže pokračujem v práci, corona-nekorona, “hovorí Tereza s poukazom na skutočnosť, že veľa jej kolegov odložilo ich pozitívnejšie správy z dôvodu zlej pandemickej situácie.

READ  Slávna herečka a jej muž tvorili najsexi pár šoubiznisu a potom ... Najväčšia hanba!

Tereza Mašková, videoklip Nahá, 2020

Vizuál videoklipu zverila do tretice českému filmárovi Jakuba Mahdala s ktorými v minulosti spolupracovala na jednotlivých videoklipoch Zahrejte a Nové ja. Predtým tému rozvíjala spolu so svojím manažérom a producentom Oliverom Žilákom. „Keď sme sa pýtali Jakuba, či by neurobil video Nahý, mali sme presnú predstavu, ako by mal výsledok vyzerať. Chceli sme klip plný farieb, tanca, pohybu, radosti zo života – úplný výbuch energie. Preto sme si vybrali za režiséra Jakuba. Presne sme vedeli, že bude môcť dať tomuto predmetu našu najlepšiu formu. A môžem povedať, že s výsledkom sme tak spokojní, že Jakub nielenže splnil naše očakávania, ale ich aj prekonal, “hodnotí výsledok streľby Oliver Žilák.

„Myslím si, že sa nám spolu s Jakubom Mahdalom podarilo urobiť kompaktné dielo. Jeho hudobné video s piesňou Nahý doslova sa spojili a vytvorili nádherný zjednotený celok a spoločne priniesli jednu veľkú vlnu pozitívnej energie, ktorá vás strhne, roztancuje a rozpustí. V piesni a vo videu som sa chcel ukázať ako sebavedomejšia žena – vyspelejšia a vyspelejšia, ktorá časom vďaka tomu, čo zažíva každý deň, už nie je „krehkým kuraťom“, ktoré sa bojí vziať si krok, zo strachu, že bude dobrý alebo zlý. Som naozaj rada, že práve takáto pozitívna skladba symbolicky uzatvára obdobie albumu Confused, “teší sa Tereza.

Už čoskoro predstaví svoju prvú vlastnú módnu kolekciu

Na záver prezradí, že v posledných mesiacoch jej veľa radosti v živote prinieslo množstvo pozitívnych reakcií, s ktorými sa jej fanúšikovia dočkali albumu. “Dodnes dostávam na album veľmi pekné reakcie, fanúšikovia mi posielajú videá so spevmi spievajúcimi v aute alebo doma. Mám z toho veľkú radosť a tiež som rád, že som na koncertoch mohol vidieť, že tiež sa im naživo páčia piesne z albumu, “teší sa Tereza, ktorá už pracuje na ukážkach nových skladieb a nevie sa dočkať, až ich predstaví svojim fanúšikom.

READ  Anni-Frid Lyngstad, speváčka slávnej skupiny ABBA, oslavuje 75 rokov - Hudba - Kultúra

Okrem toho však chystá ďalšiu veľkú novinku – už 6. novembra exkluzívne vydá a predstaví svoju prvú vlastnú módnu kolekciu. „Pracoval som na tom spolu s návrhárom Dominikak Vrátil sa„s ktorými pracujem dva roky,“ prezrádza prvé detaily veľkého prekvapenia. “Obaja sa veľmi tešíme a sme zvedaví, ako sa mu bude páčiť. Veľmi sa nám to páči,” dodáva spevák.

Redakciu Hudba.sk informovala Adriána Čahojová z agentúry Soul For Show. Tlačovú správu sme upravili a doplnili.

Foto: Youtube / Jakub Mahdal

Zdielať na Facebook-u

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close