šport

VIDEO: Tipos extraliga: Bitka pred začiatkom tretej

dnes 19:00
|

Piatkový zápas 3. kola slovenskej Tipos extraligy priniesol málo vídanú situáciu. Hráči Popradu a Banskej Bystrice bojovali pred začiatkom tretej tretiny.

Pred štartom viedli Popradčania 5: 1 a nič nenasvedčovalo tomu, že by v zápase mala byť iskra a rukavice vypadli. Domáci Petr Ulrych však korčuľoval na ľad a namieril si to na súperovu polovicu, čo sa hokejistovi Banskej Bystrice nepáčilo. Hunter Drew sa dostal do konfliktu s Ulrychom, ktorý vyústil do bitky, po ktorej museli ošetrovať kanadského obrancu.

“Vôbec si to neviem vysvetliť. Išiel som sa len zahriať a ani neviem, kto na mňa zaútočil. Bolo to vytvorené zo mňa, pretože si niečo také nenechám len tak. Hráč ma sekol o paže a konflikt sa narodil. Stále chodím na druhú stranu, nie je to vôbec zakázané. Myslím si, že tu v Európe je to úplne bežné. Nezmyselne na mňa zaútočil. Keby ma tam nechal, hrali by sme normálny hokej. Ja. “ rád vysvetlenie, prečo to urobil. “ uviedol svoj pohľad na situáciu Ulrycha pre hokejportal.net.

Tréner HK Poprad už v minulosti zažil podobné situácie, a preto by privítal, aby to bolo špecifikované v pravidlách. „V Európe je to jednoducho povolené, aj keď ide o nepísané pravidlo. Malo by byť určené, že každý hráč si počas rozcvičky drží svoju stranu. Je tu sviatok, ale zámorským hráčom sa to nepáči. „ Za slovo hovoril Peter Mikula hokejportal.net.

READ  VIDEO: Slovan porazil Pohronie, Milanič si Strelca pochvaľuje

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close