Technológie

Video: Tu je podrobný pohľad na Fire Emblem Engagement pre Nintendo Switch

Obrázok: Nintendo

Aktualizovať [Wed 23rd Nov, 2022 13:30 GMT]: Nintendo, ktoré bolo predtým dostupné iba v japončine, teraz vydalo nový päťminútový trailer na Fire Emblem NG v angličtine s názvom ‚Engaging with Emblems‘.

Trailer nám poskytuje viac informácií o tom, ako budú vracajúce sa postavy série hrať úlohu v bitkách ako ikony. Použitím emblémových prsteňov získate schopnosti od vracajúcich sa hrdinov, čo vašim jednotkám poskytne topánky s ďalšími zbraňami a schopnosťami.

Úplný prehľad toho, čo nás čaká vo Fire Emblem Engage, nájdete v anglickom traileri nižšie.


Pôvodný článok [Wed 23rd Nov, 2022 04:30 GMT]: Hra, ktorú budete hľadať začiatkom budúceho roka Zapojené je ohnivé znamenie – Najnovší vstup do série ťahových taktických RPG od Intelligent Systems.

Pred vydaním v januári 2023 Nintendo predstavilo nové postavy a zdieľalo niekoľko záberov a teraz máme ďalší trailer. Je v japončine, ale ponúka podrobnejší pohľad – zobrazuje Aleara, vzťahy a ďalšie!

Tu je niekoľko ďalších informácií o príbehu hry priamo z PR:

„V boji proti Fell Dragon sa štyri kráľovstvá spoja s hrdinami z iných svetov, aby zapečatili toto veľké zlo. Po tisíc rokoch pečať zoslabla a Fell Dragon sa chystá opäť povstať. Ako božský drak použite bohatých. Stratégie a silné prispôsobenie, aby ste splnili svoj osud – roztrúsení po celom svete. Vyvolávajte a bojujte s legendárnymi hrdinami minulosti, zbierajte padlé symboly a obnovte mier na kontinente Elios. Symbol ohňa Hry ako Marth a Celica a dodajú vám svoju silu v tomto novom príbehu. Systematický, taktický bojový systém Symbol ohňa Séria je známa tým, že sa vracia s novými postavami, ktoré si môžete prispôsobiť a zapojiť sa do nich, aby ste si starostlivo vytvorili svoju stratégiu.“

Úplný prehľad všetkých postáv v Fire Emblem Engage môžete získať v našom sprievodcovi Nintendo Life:

READ  Bezplatná aktualizácia Cron Tourismo 7 pre PS5, PS4

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close