Svet

Vírusové video | Pas bol odobratý influencerom namaľovaným na tvári namiesto nosenia masiek Instagram | Trendy | Sociálne siete nnda nnrt | Vírusová

Josh Ballerin a Leah Se: Dvaja vplyvní ľudia, ktorí sa rozhodli maľovať make-upom pre niektorých ľudí, ktorí vstupujú do obchodu v Indonézii, namiesto toho, aby používali masky, ktoré sú povinné, aby sa zabránilo šíreniu COVID-19. Nevkusná komédia bola natočená začiatkom apríla Videli to nielen milióny používateľov, ale aj orgány tejto krajiny.

Záznam dosiahol indonézske imigračné ministerstvo, ktoré potvrdilo, že sa rozhodli skonfiškovať pasy oboch mladých ľudí. Hovorca regionálnej kancelárie ministerstva práva a ľudských práv vysvetlil, že agenti orgánu verejného poriadku budú týchto vplyvných spochybňovať.

„Nielen že znásilňujú, ale vedome podnecujú aj na verejnosti, takže je vhodné ich prísne potrestať.“Uviedla šéfka polície pre štátnu službu Polly Deva Neomanová. Úrady tiež uvažujú o deportácii taiwanského občana Josha a ruskej štátnej príslušníčky Leah.

Viac informácií: Stáva sa tendenciou matky vysvetľovať, prečo nedovolí nikomu pobozkať alebo objať svoju dcéru

Hovorca z jeho strany požiadal o presídlenie pre konkrétne kroky, pretože „Ľudia tvrdo bojujú, aby sa dostali z moru. Títo dvaja muži nemajú zľutovanie.“.

Po prečítaní tejto správy influenceri zverejnili video s ospravedlnením, kde sa dostavili s právnym tímom. Vysvetlili, že účelom klipu nebolo uraziť vládu ani povzbudiť ostatných, aby nenosili masky. Tvrdia, že sa snažili „urobiť ľudí šťastnými“.

„Neuvedomujem si, čo som urobil, môže spôsobiť veľké obavy. Opäť sa chceme ospravedlniť za to, čo sme urobili, a sľubujeme, že to už nebudeme robiť.“Povedal Josh. Leah zase požiadala používateľov internetu, aby nosili masky „Pre naše zdravie a pomoc Polly pri obnove cestovného ruchu“.

To by vás mohlo zaujímať

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close