Svet

Viva-MTS ponúka najlepšiu cenu: 7 ڴ/MB na základe MB použitých pri roamingu v Gruzínsku, Egypte, Spojených arabských emirátoch a ďalších 50 krajinách – aysor.am

Predplatitelia cestujúci do Gruzínska, Egypta, Spojených arabských emirátov a 50 krajín môžu namiesto doterajšej tarify 9 AMD/MB využiť na internet v roamingu najlepšiu tarifu 7 AMD/MB pri použití v megabajtoch.

Táto ponuka sa vzťahuje na paušálne a predplatené programy.

Nižšie sú uvedené krajiny, v ktorých sa bude od 22. novembra 2022 do 31. januára 2023 účtovať poplatok 7 AMD/MB (vrátane):

Gruzínsko, Egypt, Spojené arabské emiráty, ako aj Albánsko, Rakúsko, Bielorusko, Belgicko, Bulharsko, Kanada, Čína, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Ghana, Grécko, Maďarsko, Irán, Írsko , Izrael, Taliansko, Japonsko, Kazachstan, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Čierna Hora, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Réunion, Srbsko, Slovinsko, Slovinsko, Juhoafrická republika, Južná Kórea, Španielsko , Švédsko, Švajčiarsko, Tadžikistan, Turecko, Spojené kráľovstvo, Ukrajina, USA, Uzbekistan a Réunion.

Roamingová služba bude aktivovaná pred odletom.

Pre viac informácií, jeden môže navštíviť www.mts.am, bezplatne kontaktujte horúcu linku 111, chatujte s nami cez „111 Online“ alebo navštívte jedno z našich servisných centier v Arménsku. Ak chcete získať aktuálne informácie o našich novinkách, pridajte sa k nám na Facebooku https://www.facebook.com/MTSArmaenia/

Ak v texte nájdete chybu, odošlite správu do editora výberom chyby a stlačením Ctrl-Enter.

READ  Haiti: Pred jeho vraždou sa prezident Joanel Moss pokúsil privolať pomoc

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close