Ekonomika

Vláda BJP zničila ekonomiku: Rahul Gandhi

Poznamenal, že Kongres má veľmi starý a hlboký vzťah s kmeňmi a bránime vašu históriu a nechceme potlačiť alebo vymazať vašu históriu. Keď bol uprostred režim Zjednotenej progresívnej aliancie, zaviedli sme historicky významné zákony na ochranu lesov a vôd kmeňov.

Gándhí chválil vládu Kongresu pod vedením Ashok Kelad a povedal, že bude pracovať pre blaho farmárov, kmeňov, dalitov a všetkých častí spoločnosti. Ocenil tiež iniciatívu štátnej vlády otvoriť anglické stredné štátne školy. Gelad v prejave na zhromaždení povedal, že situácia v krajine je znepokojujúca a zlepší sa len vtedy, ak zavládne mier a harmónia.

Kongres sa už 70 rokov snaží udržať krajinu jednotnú. Sme hrdí na to, že sme hinduisti, ale je našou povinnosťou rešpektovať aj iné náboženstvá. Naša politika a plány sú v záujme národa, povedal.

Gelad povedal, že krajina by mala fungovať v súlade s ústavou. Zhromaždenie sa konalo neďaleko Beneshwar Tham, kmeňového pútnického centra.

Beneshwar Tham sa nachádza na sútoku troch riek Som, Mahi a Jagam na hranici Banswara-Tungarpur. Rahul Gándhí v prejave na zhromaždení povedal, že pre kmeň Tammil, ktorý je považovaný za sídlo kmeňa, bola zorganizovaná výstava a že sa príde zúčastniť domorodého sídla.

Rahul Gandhi predtým položil základný kameň pre vysoký most v Beneshwar Thamil (Dungarpur) a navštívil tamojší chrám. Odtiaľ prišiel helikoptérou do dediny Karna v Banswara a prihovoril sa verejnosti. Počas návštevy Rahula Gándhího sprevádzali hlavného ministra Gelada prezident BCCI Govind Singh Dodasra, bývalý zástupca hlavného ministra Sachin Pilot a vysokí predstavitelia strany.

READ  EÚ absolvuje poslednú cestu k projektom v Chorvátsku, Litve, Slovinsku a na Cypre

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close