šport

Vladimir Putin po invázii na Ukrajinu „ničí dôchodkové plány Ash Party“.

Prezidenta Putina obvinili austrálske médiá zo zničenia odchodu Ash Party do dôchodku – tenisová hviezda oznámila, že vo veku 25 rokov obesí svoj podvod.

Načítava sa video

Video nie je k dispozícii

Ashley Party oznamuje odchod do dôchodku vo veku 25 rokov

Ruský prezident Vladimir Putin bol obvinený zo sabotáže dôchodkového plánu Strany popola. 25-ročný hráč šokoval tenisový svet, keď tento týždeň oznámil okamžité ukončenie hry.

Zvesila svoje cheaty, keď je svetovou jednotkou a jednotkou v ženskom športe ako šampiónka Australian Open a Wimbledonu. „Dnešný deň bol pre mňa ťažký a emotívny, keď som oznamoval, že končím s tenisom,“ napísala strana v príspevku na Instagrame, ktorý sprevádzal rozhovor.

Povedala: „Čas je všetko a ja vň veľmi verím. Po Australian Open som veľmi dúfala, že dostanem šancu zahrať si v baráži o domáci Fed Cup, ale to sa nestane, nie je to tak, viem, že je ten správny čas. Pripravoval som sa hrať. Je zrejmé, že udalosť nenapreduje, ale znovu vytvára kľúč pre môj čas a moje plány.“

Skupina naposledy hrala, keď sa stala prvou Austrálčankou, ktorá vyhrala v Melbourne Parku od Chrisa O’Neilla v roku 1978, a stala sa ôsmou ženou, ktorá vyhrala major v troch rôznych oblastiach. Pred odchodom z hry však hviezda plánovala odohrať ešte jeden zápas.

Strana uviedla, že by si rada zahrala na domácej pôde Austrálie proti Slovensku na budúcomesačnom Billy Jean King’s Cup. Remíza však padla po tom, čo si Austrália a Slovensko zbalili tašky na finále v roku 2022 po tom, čo pána Putina vyradil z trofeje ruský tím po jeho invázii na Ukrajinu.

Časti austrálskych médií priamo obviňujú ruského prezidenta Vladimira Putina, že pršal na odchode do dôchodku strany. Titulok znel: „Vladimir Putin, ruská invázia zničila vysnívaný dôchodkový systém Ash Party.“ Kus Viac z News.com.au, Yahoo Sports Australia Išiel „Ako Vladimir Putin zničil dôchodkový plán Ash Party“

Strana tento týždeň oznámila svoj odchod do dôchodku

Party uznal, že tenisti nikdy nenastanú vhodné okolnosti, aby sa poklonili, no potešilo ho, ako sa jeho život skončil v prítomnosti domácich fanúšikov. Povedal: „Dal som do tejto hry všetko a viem, že môj tím sa nemôže na 100 percent venovať tým, ktorí do môjho života investovali toľko času a energie. Pre nich. Tým to skončilo.“

Ruskí aj bieloruskí tenisti dostali zákaz hrať v tenisových tímových zápasoch v jednom z mnohých zákazov uvalených počas prebiehajúceho konfliktu na Ukrajine. V singlovej súťaži momentálne všetci ruskí a bieloruskí hráči súťažia ako neutrálni hráči, nehovoriac o Rusku, a vlajka bola odstránená z programu ATP / WTA a príslušných webových stránok.

čítaj viac

čítaj viac

READ  Tréner Weiss verí v postup Slovenska na majstrovstvá sveta 2022, varuje však: Ruským tromfom je Čerčesov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close