Zábava

Vlak prechádza cez futbalové ihrisko pred očami divákov; Obyvatelia siete hovoria „úžasné“

Jedným z vrcholov hry sú diváci, ktorí si to vychádzajú na štadióny. Je samozrejmé, že si chcú užiť každý moment diania na ihrisku a akékoľvek rozptýlenie alebo vyrušenie ich určite odradí. Divákov na štadióne na Slovensku však príliš nerozladilo, keď im jedinečný návštevník zablokoval výhľad na futbalové dianie na štadióne.

Sledovali futbalový zápas, keď im pred očami prešiel parný vlak. Video, ktoré sa šíri internetom, ukazuje železničnú trať medzi štadiónom a tribúnami, kde sedia diváci. Podľa správ sú slovenské mreže Datron Czerny Balok tým, ktorý predvedie tento unikátny systém železnice Czerny Hran bez toho, aby to ovplyvnilo futbalistov trápiacich sa na ihrisku.

Rovnaké video zdieľal na Twitteri účet ‚Creature of God‘; „Úzkokoľajka na Slovensku vedie stredom futbalového ihriska,“ zdieľali video s titulkom.

Netizens odpovedali slovami „Priveďte ma tam“

Video sa stalo virálnym na internete a získalo viac ako 3,4 milióna videní. Video získalo tisíce lajkov a retweetov a záplavu komentárov. Mnohí tiež uverejnili gify a emotikony, aby sa podelili o svoj úžas. Chcel ísť na to miesto, aby to zažil.

Jeden používateľ napísal: „Úžasné“. Druhý používateľ si spomenul na podobnú scénu vo filme a napísal: „Tak ako vo filme Brewster’s Million.“ Ďalšia osoba povedala: „Červená karta musí byť zločin!“

READ  Severné Írsko umožňuje sledovať zápas proti Slovensku 1 000 fanúšikom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close