Hlavné správy

Vonkajší život Paula Safranca pred západom slnka mamuta

Po zaprášenej kampani 2021/22 sa hviezda Mamelodi Sundowns Pavol Šafranko môže vrátiť na svoje obvyklé outdoorové trasy, či už v Južnej Afrike alebo na Slovensku! Tu je viac.

Príbeh

Po víťazstve v Downs DSTV Premiership, MTN8 a nedávno aj v Netbank Cupe už útočník začal vyhrávať trofeje na Majesty, keďže útočník vyhral túto sezónu.

Mimo futbalu sa 27-ročný mladík považuje za dedinčana a vrátil sa do svojej rodnej krajiny, kde ho často vídať v lesoch, kde má rád množstvo outdoorových aktivít vrátane turistiky.

Prejdite galériou vyššie, aby ste videli Safrancov životný štýl vonku

Láska k prírode

Oblasť, ktorá sa nachádza v malom slovenskom meste Stropkov, je známa svojou atraktívnou prírodnou scenériou a ponúka množstvo outdoorových aktivít vrátane rybolovu a hubárčenia, uvádza Slovakia Travel.

Takže dáva absolútny zmysel, že je tu jasná možnosť pre stredového útočníka. Možno, žiaľ, Safranca od príchodu do PSL nevideli veľa turistiky.

Odkedy sa pripojil k Masandwane, strelec si potrpí na svoj život mimo ihriska, no teraz, keď sa sezóna skončila – fanúšikovia môžu dúfať, že uvidia viac hráčov mimo ihriska.

vedel si?

Lovcom gólov je Južná Afrika, piata krajina, ktorá hrá v jeho rodnom Škótsku, Dánsku a Rumunsku.

Vaše myšlienky, prosím?

Ako by ste zhodnotili Safrancovu debutovú sezónu?

READ  USA sú pripravené podpísať dohodu, ale Rusko odmieta zmraziť svoj jadrový arzenál

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close