Zábava

Vyberá slovenskú RTVS M7 Group

Skupina M7, ktorá vlastní Canal +, podpísala dlhodobú zmluvu so slovenským verejnoprávnym vysielateľom RlovS na satelitnú distribúciu jej kanálov Astra 23.5.

Všetky kanály RTVS – Jednotka, Dvojka, Trojka a úplne nový RTVS Sport – budú vysielať v HD kvalite s vyhradenými EPG úrovňami v linke Skylink českého a slovenského bay-TV operátora skupiny M7. Služba M7 Platform Services poskytuje komplexné riešenie satelitného doručovania a RTVS umožňuje doručovanie kanálov tretím operátorom na Slovensku. M7 spustí satelitné prenosy tento mesiac, aby umožnil jednotný prechod kanálov od existujúcich poskytovateľov služieb.

Člen tímu M7 Group Jaromír Klisník k tomuto vývoju povedal: „Sme potešení a hrdí, že nás RTVS vybrala na satelitnú distribúciu všetkých kanálov, ktoré umožňujú slovenským divákom, vrátane nového Športového kanála RTVS, hostiť blížiace sa zimné olympijské hry a iné. významné športové udalosti v najlepšej HD kvalite.

„Ďakujeme RTVS za dôveru a dôveru v našu technickú odbornosť a tešíme sa na plodné partnerstvá v nasledujúcich rokoch.“

Generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Resník dodal: „Za satelitného partnera sme si M7 vybrali pre ich výbornú ponuku. Zároveň vieme, že M7 ponúka najlepšie a najkvalitnejšie riešenia satelitného doručovania v našom regióne. Pre verejnoprávnych vysielateľov, ako sme my, je to veľmi dôležité. Partnerstvo s M7 navyše zabezpečuje distribúciu našich kanálov do všetkých rodín Skylink TV, pričom umožňuje operátorom tretích strán využívať satelitné signály na doručovanie kanálov. V nasledujúcich rokoch očakávame skvelú spoluprácu.”

READ  Ako sa pozerať na streamovanie „Potom, čo padneme“ zadarmo online - filmový denne

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close