Svet

Výbor na vyšetrovanie od svedkov, ktorí viedli s Proud Boys počas nepokojov v Kapitole 6. januára


Washington
CNN

Užší parlamentný výbor plánuje vypovedať priamo Jeho prvé verejné vypočutie Vo štvrtok večer od dvoch ľudí, ktorí hovorili priamo s Proud Boys na podujatiach okolo 6. januára 2021, podľa troch zdrojov oboznámených s vyšetrovacím programom výboru.

Očakáva sa, že tím pozve dokumentárneho filmu Nicka Questa, aby podal svedectvo o skúsenostiach s nakrúcaním členov skupiny Proud Boys v týždni pred 6. januárom. Hrdí chlapci brániaci americký kapitál počas nepokojov.

The New York Times Prvýkrát oznámené Vypátraný a dosvedčený Edwardsom. Hovorca výberovej komisie odmietol komentovať plány procesu.

Quested, ktorý potvrdil CNN, že bude svedčiť vo štvrtok, bol už 6. januára prepustený zo strany poroty a súdnych úradníkov pre jeho skúsenosti a poskytol video záznam z natáčania svojho dokumentu predstavenstvu a oddeleniu.

Bol začlenený do Proud Boys na významné obdobie až do 6. januára a je považovaný za priameho svedka pravdy kvôli času, ktorý strávil so skupinou.

Vodcovia Prot Boys boli zapojení do niekoľkých počiatočných stretov, ktoré viedli k tomu, že polícia prekročila hranice a prekročila Kapitol. Skupina bola v centre súdnictva už niekoľko mesiacov a agentúra v pondelok Líder Prod Boys obviňovalEnrique Tario a štyria vodcovia so zradným sprisahaním v súvislosti s útokmi zo 6. januára.

Toto sú najagresívnejšie obvinenia vznesené zo strany súdnictva voči Broad Boys a prvé obvinenia prokurátorov, že senát sa snažil násilne postaviť proti zmene moci prezidenta.

Tario a jeho spoluobžalovaní predtým vinu popreli.

Vo všeobecnosti členovia tímu tvrdili, že vyšetrovanie môže byť zamerané Bývalý prezident Donald TrumpÚloha pri podkopávaní výsledkov prezidentských volieb v roku 2020.

Panel pracuje na štúdii, ktorá zistila, že Trumpova hystéria nad jeho volebnou porážkou a nepravdivé tvrdenia, že položil základy pre smrteľné nepokoje v Kapitole.

READ  sagli: Štúdia uskutočniteľnosti suchého prístavu v Sangli už čoskoro | Kolhapur News

Panel predloží doteraz nevidené dokumenty, získa svedectvá svedkov, predvedie ďalšie vyšetrovania a poskytne americkému ľudu zhrnutie svojich zistení o sústredenom viacstupňovom úsilí o zmarenie výsledkov prezidentských volieb v roku 2020. Prenos energie, “uviedla skupina pri konzultácii minulý týždeň.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close