Technológie

Výcvik na trójskej trati 22 na zlepšenie efektívnosti Síl pre špeciálne operácie | Článok5. mája 2021 rímske, ukrajinské a americké sily zdemolovali vežu Green Fertilizer počas cvičenia Trojan Footprint 21 v Rumunsku. Trojan Footprint je každoročná európska operácia Veliteľstva špeciálnych operácií. Pokračovať v zlepšovaní schopnosti spolupracovať s partnermi a spolupracovníkmi. (foto asistenta – rumunská kapitánka Roxana Davitovitz)
(S láskavým dovolením: Sgt. Monique ONEill)

Pozri originál

STUTTGART, Nemecko – Trojan Footprint 22 alebo TFP-22 sa začína a končí 2. mája a funguje a trénuje s americkými špeciálnymi silami alebo SOF, spojencami NATO a európskymi partnermi v juhovýchodnej Európe. A čiernomorský región musí preukázať svoju spoločnú vojenskú pripravenosť udržať a reagovať na akúkoľvek krízu, ktorá môže nastať.

Tento rok TFP zastrešilo viac ako 3 300 účastníkov z 30 krajín, čím sa zdvojnásobil predchádzajúci rok a vytvorilo sa doteraz najväčšie školenie SOCEUR. Pozemné, vzdušné a námorné operácie pre Trojan Footprint 22 budú prebiehať v Bulharsku, Chorvátsku, Estónsku, Nemecku, Grécku, Maďarsku, Lotyšsku, Litve, Čiernej Hore, Severnom Macedónsku, Poľsku, Rumunsku, Slovensku a Slovinsku.
Major americkej armády, lekár 92. práporu civilnej obrany.  Edwin Choi inštruuje chorvátskeho vojaka, aby používal ultrazvukové zariadenie ako súčasť lekárskeho výcviku Medzinárodnej koalície 3. mája 2022 neďaleko Utpiny, Utpina, Chorvátsko.  Trojan Footprint je popredný výcvik SOF (Special Operations Forces) v Európe, ktorý sa zameriava na zlepšenie schopnosti SOF čeliť mnohým hrozbám, na zlepšenie koordinácie s konvenčnými silami a zlepšenie ich schopnosti operovať s našimi spojencami v NATO a európskymi partnermi.Major americkej armády, lekár 92. práporu civilnej obrany. Edwin Choi inštruuje člena chorvátskej armády, aby používal ultrazvukové zariadenie ako súčasť cvičenia lekárskej prípravy Medzinárodnej koalície počas cvičenia Trojan Footprint 22 neďaleko Utpiny v Utpine v Chorvátsku 3. mája 2022. Trojan Footprint je popredné školenie jednotiek špeciálnych operácií (SOF) v Európe, ktoré sa zameriava na zlepšenie schopnosti SOF vysporiadať sa s nespočetnými hrozbami, na zlepšenie koordinácie s konvenčnými silami a zlepšenie ich schopnosti operovať s našimi spojencami v NATO a európskymi partnermi.
(Foto s láskavým dovolením: seržantka americkej armády Hannah Hawkinsová)

Pozri originál

„Jednou z našich priorít je vytvoriť odpor proti pokusom nepriateľa podkopať demokratické procesy a hodnoty,“ povedal generálmajor David H. Snyder, veliteľ európskeho veliteľstva pre špeciálne operácie. povedal Thabor. „Toto spoločné, integrované cvičenie v Európe bude pokračovať v budovaní a posilňovaní týchto väzieb s našimi spojencami a partnermi a vytvára spoločnú víziu pre vojnové a mierové misie v zahraničí.“

Trojan Footprint 22 je primárny výcvik Veliteľstva špeciálnych operácií USA v Európe a hlavná certifikačná udalosť SOF na posúdenie pripravenosti a schopnosti SOF vysporiadať sa s hrozbami. Naďalej demonštruje jednotu Atlantického oceánu a bezpečnostné záväzky zúčastnených krajín na východe NATO.
Major americkej armády, veterinár v 92. prápore civilnej obrany.  Catherine Foder počas cvičenia Trojan Footprint 22 neďaleko Utpiny v Chorvátsku vysvetľuje manažment starostlivosti o psov psovodom slúžiacim v chorvátskej armáde pomocou simulovanej figuríny psov v rámci lekárskeho výcviku mnohonárodnej koalície.  3. mája 2022. Trojan Footprint je popredné školenie jednotiek špeciálnych operácií (SOF) v Európe, ktoré sa zameriava na zlepšenie schopnosti SOF vysporiadať sa s nespočetnými hrozbami, na zlepšenie koordinácie s konvenčnými silami a na zlepšenie ich schopnosti operovať s našimi spojencami v NATO a európskymi silami. spojencov.Major americkej armády, veterinár v 92. prápore civilnej obrany. Catherine Foder počas cvičenia Trojan Footprint 22 neďaleko Utpiny v Chorvátsku vysvetľuje manažment starostlivosti o psov psovodom slúžiacim v chorvátskej armáde pomocou simulovanej figuríny psov v rámci lekárskeho výcviku mnohonárodnej koalície. 3. mája 2022. Trojan Footprint je popredné školenie jednotiek špeciálnych operácií (SOF) v Európe, ktoré sa zameriava na zlepšenie schopnosti SOF vysporiadať sa s nespočetnými hrozbami, na zlepšenie koordinácie s konvenčnými silami a na zlepšenie ich schopnosti operovať s našimi spojencami v NATO a európskymi silami. spojencov.
(Foto s láskavým dovolením: seržantka americkej armády Hannah Hawkinsová)

Pozri originál

Dvojtýždňový výcvik zlepší koordináciu s Legacy Forces a zvýrazní profesionálne zručnosti pozemných, vzdušných a námorných jednotiek pri reagovaní na hybridné hrozby prostredníctvom rozumného vstupu a výstupu z divadla. Ako cvičenie pri budovaní aliancie sa TFP-22 zameriava na budovanie dôvery a podporu trvalých vzťahov, ktoré podporujú mier a stabilitu v celej Európe.

„Sily pre špeciálne operácie sú pilierom medzinárodnej bezpečnosti a úzka koordinácia medzi SOF a konvenčnými silami pôsobí ako zosilňovač výkonu, ktorý zvyšuje rozumné schopnosti SOF zvyšovať úmrtnosť a dominanciu na bojisku,“ povedal Tábor. „Komponenty SOF pridávajú schopnosti, technológiu a silu konvenčným silám v celej Európe.“

Prístup médií k školeniam môže byť obmedzený. Pre fotografie a videá v plnom rozlíšení navštívte:

DVD

Twitter

Instagram

Facebook

Webové svetlo

READ  Orkovia musia zomrieť! Steam sme predstavili o rok neskôr na 3 Stadia

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close